Menu

Ładowarka motocyklowa 2x USB QX 3.0 Wodoodporna

Cechy produktu

  • Producent INTERHEAT 

Opis

Ładowarka motocyklowa USB x2 QC3.0 woltomierz 3AC

þ ŁADOWARKA Z DWOMA PORTAMI USB

þ umożliwia prędkiE ŁADOWANIE

þ WOLTOMIERZ Z WYŚWIETLACZEM

þ pokrywa Z ALUMINIUM Z GUMOWĄ POKRYWKĄ

þ WYSOKI STOPIEŃ WODOSZCZELNOŚCI

Ładowarka motocyklowa USB x2 QC3.0 to niezwykle funkcjonalny pomysł rozwiązujący problem ładowania mobilnej elektroniki podczas podróży motocyklem albo innym pojazdem wyposażonym w baterię 12V lub 24V. Oprócz dwóch portów USB, urządzenie posiada woltomierz, który przy pomocy wyświetlacza informuje o stanie naładowania baterii pojazdu.

Ładowarka motocyklowa USB x2 QC3.0 pracuje w szerokim zakresie napięcia od 12V do 24V. P osiada ochronę przeciwprzepięciową, przeciw przeciążeniową, przeciwzwarciową, a także przeciw przegrzaniu. Jej przewód zasilający zabezpieczony jest bezpiecznikiem 10A. Ładowarka wytworzona została z aluminium, a ochronę portów i wyświetlacza woltomierza wykonano w formie gumowej klapki. Takie rozwiązanie powoduje, że urządzenie posiada wysoką klasę szczelności IP66, co oznacza niewrażliwość na przenikanie kurzu i bezusterkową pracę w strugach wody.

Ładowarka motocyklowa USB x2 QC3.0 wyekwipowana jest w system Quick Charge 3.0 - powszechnie używaną technikę w progresywnych smartfonach, która pozwala naładować telefon szybciej niż przy użyciu tradycyjnych ładowarek. Dzięki Quick Charge 3.0 można osiągnąć 60% pojemności baterii w zaledwie 30 minut. Napięcie w trakcie ładowania dobierane jest indywidualnie, dopasowując się do potrzeb urządzenia w zakresie 3,7 - 20 V.

Ładowarka motocyklowa USB x2 QC3.0 to nie tylko szybkość działania,również możliwość ładowania dwóch maszyn równocześnie. Wszystko to zagwarantuje jej wysoka moc - 30W, a zainstalowane zabezpieczenia przeciwprzepięciowe i przeciwzwarciowe gwarantują bezpieczeństwo układom elektronicznym. Porty USB podświetlone są delikatnym światłem, umożliwiającym obsługę ładowarki podczas nocnej jazdy, a jednocześnie nie rozpraszającym uwagi osoby prowadzącej pojazd.

Budowa urządzenia Ładowarka motocyklowa USB x2 QC3.0 ma cztery podstawowe elementy:

· nowoczesny inteligentny chip,

· aluminiowy korpus wyposażony w gumową osłonę portów USB,

· zakrętkę mocującą,

· kabel zasilający długości 60 cm, zabezpieczony niepodatnikiem 10A.

Specyfikacja technologiczna

Informacja Dropshipping:

dostawa w opakowaniu o wymiarach: 30x10x10 cm

Maksymalna liczba sztuk w opakowaniu: 10

    Opinie - 0 opinii

    + Dodaj opinie

    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.