Menu

Baby dan - multilock - blokada uniwersalna

Cechy produktu

  • Producent Baby dan 

Opis

Poznaj uniwersalną blokadę Baby Dan MULTILOCK SZCZEGÓŁOWE dane: nieprzeciętne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie nie da się zamontować innej blokady. Blokada ma formę paska o regulowanej długości (maks. 20 cm) wraz z zatrzaskiem.

pasuje do wszystkiego typu drzwiczek, lodówek, zamrażarek itp. Nieprzeciętna do drzwiczek stworzonych ze szkła (nie trzeba wiercić otworów). Wyjątkowo prosty montaż bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Nie musisz wiercić w meblach żadnych otworów.

Kiedy blokada nie będzie już niezbędna starczy ją odkleić. Niezwykle prosta w użytkowaniu poprzez dorosłych, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa dzieciom. Ilość w opakowaniu: 1 szt. 2 lata gwarancji.

Duńska firma Baby Dan jest światowym liderem w dziedzinie zabezpieczeń dla dzieci. To właśnie Baby Dan wynalazł bramki ochronne i od blisko 60 lat wciąż rozwija ten artykuł. Dzięki najwyższej jakości wykonania oraz oryginalnym rozwiązaniom (dużo z nich jest chronionych patentami) Baby Dan jest dziś największym producentem bramek ochronnych na świecie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.