Menu

Baby dan - organizer samochodowy

Cechy produktu

  • Producent Baby dan 

Opis

Poznaj organizer samochodowy Baby Dan Organizer to idealny sposób na utrzymanie porządku w samochodzie. Podczas podróży potrzebujemy posiadać pod ręką tysiące zróżnicowanych rzeczy niezbędnych nam i naszym dzieciom.

Dzięki organizerowi Baby Dan można bezpiecznie przechowywać wszelkie drobiazgi nie wywołując bałaganu w samochodzie. Organizer ma dwie znaczne, wygodne kieszenie asygnowane na pokaźniejsze produkty np. Napój, jedzenie, zabawki itp.

oraz 4 śladowe kieszonki i 3 niepokaźne kieszonki na zewnątrz - co pozwala posegregować drobiazgi np. Klucze, telefon, chusteczki itp. SZCZEGÓŁOWE dane: Organizer wygodną rączkę do przenoszenia.

Można go przypiąć pasem, dzięki czemu jest stabilnie zamocowany w samochodzie. Jest składany, więc z łatwością go przechowywać i nie zajmuje dużo miejsca. Posiada 2 pokaźne kieszenie i 4 niepokaźne kieszonki , a także 3 małe kieszonki na zewnątrz.

rozmiary: 24 x 32 x 22 cm. 2 lata gwarancji. Duńska marka Baby Dan jest światowym liderem w dziedzinie zabezpieczeń dla dzieci. To właśnie Baby Dan wynalazł bramki ochronne i od blisko 60 lat wciąż rozwija ten artykuł.

Dzięki najwyższej jakości wykonania, a także oryginalnym rozwiązaniom (mnóstwo z nich jest chronionych patentami) Baby Dan jest dziś największym producentem bramek ochronnych na świecie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.