Menu

Baby dan - składana barierka ochronna łóżka

Cechy produktu

  • Producent Baby dan 

Opis

Poznaj składaną barierkę ochronną do łóżka Baby Dan SZCZEGÓŁOWE informacje: wytwarzana z lekkiej,potężnej stali i pokryta nylonową siateczką. Górna część barierki jest w dodatku zabezpieczona miękką wyściółką, aby uchronić dziecko przed urazami.

pasuje do łóżek, sof, kanap, łóżeczek dla dzieci, które mają miękkie albo twarde podstawy. Barierkę można stosować przy materacach o następujących wymiarach: szerokość: 70-120 cm, długość: 152-210 cm, grubość: 13-20 cm.

adekwatna dla dzieci w wieku: 18 miesięcy - 5 lat. Kolor: Czarny. Wymiary: 40 cm x 100 cm (wys. X szer.). Spełnia najsurowszą europejską normę BS 7972:2001. 2 lata gwarancji. Duńska marka Baby Dan jest światowym liderem w dziedzinie zabezpieczeń dla dzieci.

To właśnie Baby Dan wynalazł bramki ochronne i od blisko 60 lat wciąż rozwija ten produkt. Dzięki najwyższej jakości wykonania oraz niepowtarzalnym rozwiązaniom (mnóstwo z nich jest bronionych patentami) Baby Dan jest dziś największym producentem bramek ochronnych na świecie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.