Moje konto  ▾

Hecht 890

Producent HechtRodzaj produktu pilarka tarczowa WIĘCEJ INFORMACJI ↓

2 oferty z 2 sklepów internetowych

Jukado Elektronarzędzia

brak opinii

PILA TARCZOWA SPALINOWA HECHT890 [WGB+PLUS]

PILA TARCZOWA SPALINOWA HECHT890 [WGB+PLUS]

Spalinowa piła tarczowa HECHT890 do drewna z silnikiem o mocy 13 KM. Umożliwia cięcie polan o średnicy do 23cm, długość jest regulowana. Stabilna konstrukcja chroniona lakierem proszkowym z kółkami jezdnymi do łatwiejszego przemieszczania.

Dostępność sprawdź w sklepie →

2849

Przejdź do sklepu ▸ Jukado Elektronarzędzia

PRZEDSIĘBIORSTWO EWIMAX - Maszyny i Urządzenia

brak opinii

PIŁA PILARKA HECHT 890 PRZECINARKA TARCZOWA WAHADŁOWA DO DREWNA PNI TARCZA 700mm EWIMAX

PIŁA PILARKA HECHT 890 PRZECINARKA TARCZOWA WAHADŁOWA DO DREWNA PNI TARCZA 700mm EWIMAX

… poprzecznej pilarki do pni z podajnikiem wahadłowym Hecht 890 jest przygotowanie pieńków odpowiedniej długości, które w następnym etapie poddamy procesowi rozłupywania na mniejsze kawałki.Obsługa piły jest nieskomplikowana. Z pomocą podajnika przecinamy dłuższe drewniane pnie na kawałki o pożądanej długości. Maszyna skonstruowana jest w taki sposób, by cały czas chronić zdrowie …

✓  Dostępny od ręki

2999

Przejdź do sklepu ▸ PRZEDSIĘBIORSTWO EWIMAX - Maszyny i Urządzenia

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentHecht
Rodzaj produktupilarka tarczowa

PIŁA PILARKA PRZECINARKA TARCZOWA DO DREWNA PNI HECHT 890

Jesteś szczęśliwym posiadaczem romantycznego kominka w salonie, bądź też zdecydowałeś się że będziesz ogrzewał swój dom nie tylko węglem ale i drzewem??? Taki pomysł to dopiero początek...bowiem wraz za jego realizacją stajemy na przeciw nie lada zadania, jakim jest organizacja odpowiedniej ilości drewna na cały sezon grzewczy.

Do przygotowania drewna opałowego potrzebne są odpowiednie urządzenia i narzędzia. Realizację całego przedsięwzięcia ułatwi zakup przecinarki wahadłowej do pni HECHT 890 ponieważ to właśnie ta maszyna stoi na samym początku całego procesu przygotowania drzewnego opału.

Zadaniem poprzecznej pilarki do pni z podajnikiem wahadłowym Hecht 890 jest przygotowanie pieńków odpowiedniej długości, które w następnym etapie poddamy procesowi rozłupywania na mniejsze kawałki.
Obsługa piły jest nieskomplikowana.

Z pomocą podajnika przecinamy dłuższe drewniane pnie na kawałki o pożądanej długości. Maszyna skonstruowana jest w taki sposób, by cały czas chronić zdrowie użytkownika, wymuszając na nim określony i bezpieczny sposób postępowania.

Piłę tarczową Hecht 890 wyposażono w wydajny silnik, którego moc wynosi 13KM.

Warto dodać, że sprzęt posiada także opcję regulowania długości, jednak przeznaczony jest do polan o średnicy do 23 cm. Wytrzymałą konstrukcję piły tarczowej Hecht 890 chroni lakier proszkowy.

Narzędzie posiada koła jazde, znacznie ułatwiające operowanie i transportowanie narzędzia oraz stół, który przystosowano do pni. Waga urządzenia to 120 kg.

Spalinowa piła tarczowa HECHT 890 do drewna z silnikiem o mocy 4500W.

Odpowiednia do polan o średnicy do 23cm, długość jest regulowana. Stabilna konstrukcja chroniona lakierem proszkowym z kółkami jezdnymi do łatwiejszej manipulacji, ze stołem przystosowanym do pni, mechanizmem kołyskowym i automatycznym powrotem do pozycji wyjściowej.

Charakterystyka produktu:
 • Wydajna piła tarczowa z silnikiem o mocy 13KM
 • Posiada funkcję regulacji długości
 • Przeznaczona do polan o średnicy do 23 cm
 • Konstrukcja sprzętu chroniona lakierem proszkowym
 • Kółka jezdne ułatwiające działania, stół przystosowany do pni
 • Wyposażona również w mechanizm kołyskowy oraz automatyczny powrót do pozycji wyjściowej

Dane techniczne:
 • Moc: 13KM
 • Średnica tarczy: 700 mm
 • Maks.

  średnica drewna: 230 mm

 • Masa: 120 kg

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.