Menu

Adapter do lunet obserwacyjnych Phone Skope C3-VR50

Cechy produktu

  • Producent Phone Skope 

Opis

Miłośnicy obserwowania gwiazd, przyrody czy dalekich obiektów, ochoczo sięgają po lunety obserwacyjne. Jak wiadomo, są one użytkowane w najróżniejszych warunkach pogodowych, dlatego muszą odznaczać się najwyższą jakością wykonania. Dla stabilnego połączenia optyki ze smartfonem możesz sięgnąć po adapter do lunet obserwacyjnych Phone Skope C3-VR50. Jego montaż nie sprawi żadnych trudności.

znakomity na każdą pogodę adapter do lunet obserwacyjnych Phone Skope C3-VR50

różnorodne warunki pogodowe, podczas których korzysta się z lunet obserwacyjnych, powodują, iż warto sięgać tylko po sprawdzone rozwiązania od uwielbianych producentów, takich jak Tamed Optics, Vortex Optics czy Yukon i Delta Optical. Korzystanie ze sprzętu wysokiej jakości daje gwarancję jednostajnego połączenia i zadowolenia z obserwacji daleko położonych obiektów. Wykorzystanie adaptera do lunet obserwacyjnych Phone Skope C3-VR50 umożliwia połączenie etui Phone Skope z lunetą obserwacyjną Vortex Razor HD 50 mm. Pierścień ten jest nad wyraz prosty w instalacji i nie wymaga użycia żadnych dodatkowych narzędzi. Adapter jest po prostu nasuwany na okular lornetki, a następnie dokręcany do obudowy Phone Skope. Takie rozwiązanie gwarantuje stabilność i niesprężyste połączenie optyki ze smartfonem.

najkorzystniejsza jakość wykonania – adapter optyczny Phone Skope

Adapter do lunet obserwacyjnych Phone Skope C3-VR50 jest produkowany z trwałego polimeru, dzięki czemu jest niepodatny na nieprzystępne warunki pogodowe. Użytkownicy lunet obserwacyjnych wiedzą,wyraźna jest ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi – w przypadku adaptera ochrona ta jest na najwyższym poziomie. Adapter do lunet obserwacyjnych Phone Skope C3-VR50 jest produktem cenionym i chętnie wybieranym przez użytkowników z całego świata. W naszej ofercie przystępna jest spora gama adapterów, które możesz komfortowo zakupić w sklepie online.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.