Menu

Logitech 910-005236 WiFi Unifying Receiver

Cechy produktu

  • Producent Logitech 

Opis

Odbiornik USB Unifying 910-005236Podłącz nawet sześć zgodnych klawiatur albo myszy do jednego komputera za pomocą jednego odbiornika Unifying bez konieczności wykorzystania wielu odbiorników USB. Użyj tego autonomicznego odbiornika USB Unifying, żeby zastąpić utracone urządzenie.

Jest on zgodny ze wszystkimi produktami Logitech Unifying. Użyj uzupełniającego odbiornika Unifying, by podłączyć mysz lub klawiaturę z obsługą technice Easy-Switch bądź oba te urządzenia do drugiego komputera.

Następnie możesz się przełączać między komputerami przy pomocy przycisku, co pozwoli na skuteczną, wielozadaniową pracę. Jest to także idealne uzupełnienie konfiguracji korzystającej z technice Logitech Flow.

technologia łączności bezprzewodowej Advanced 2,4 GHz gwarantuje silne i niezawodne połączenie w odległości do 10 metrów praktycznie bez przerw i opóźnień.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.