Menu

POWERLINE TENDA P200

Cechy produktu

  • Producent TENDA 

Opis

POWERLINE TENDA P200
NajwaĹźniejsze właściwości

  • Adapter P200 (pojedynczy)
  • Urządzenie zgodne z Home Plug AV
  • Port LAN 10/100Mb/s auto MDI/MDIX
  • Transfer do 200 Mb/s z wykorzystaniem sieci elektrycznej
  • 128-bitowy nowoczesny mechanizm szyfrowania (AES)
  • Tryb energooszczędny
Przeznaczenie

Jeśli chcesz zbudować sieć w domu albo w biurze niewielkim kosztem i przy niepokaźnym wysiłku, adapter sieciowy Tenda 200 Mb/s to rozwiązanie w sam raz dla Ciebie. Często bywa tak, Ĺźe sieć Ethernet jest niedostępna w miejscach, w ktĂłrych potrzebna jest łączność z Internetem. Na szczęście niemal kaĹźde wnętrze w domu czy w biurowcu posiada instalację elektryczną, ktĂłrą moĹźna wykorzystać, aby zwiększyć zasięg routera szerokopasmowego. Wystarczy podłączyć jeden adapter P200, ktĂłry połączy się z modemem/routerem szerokopasmowym, do gniazda elektrycznego w wybranym pomieszczeniu, a drugi do komputera lub innego urządzenia Ethernet w innym pomieszczeniu – w ten sposĂłb łatwo i prędko moĹźemy stworzyć sieć rodzaju powerline o prędkości do 200 Mb/s, czyli dwukrotnie większej niĹź w przypadku konwencjonalnego switcha albo routera, o zasięgu do 300 m, co stanowi trzykrotność zasięgu przewodowego połączenia Ethernet. Ponadto funkcja QoS nadaje priorytetowy status aplikacjom wymagającym duĹźej przepustowości, dzięki czemu moĹźesz korzystać z nich bez opóźnień.

zastosowanie

w sytuacji wynajmowanych pokojĂłw hotelowych, a także miejsc, w ktĂłrych przewodowe połączenie byłoby zbyt kosztowne lub kłopotliwe, adapter sieciowy P200 jest najkorzystniejszym rozwiązaniem i doskonałą alternatywą dla sieci Ethernet lub bezprzewodowych.

Bez kabli, bez wiercenia

Tam, gdzie jest instalacja elektryczna, mamy połączenie internetowe: adaptery Tenda zamienią każde gniazdo elektryczne w Twoim domu, biurze albo hotelu w potencjalne łącze internetowe. Utwórz połączenie sieciowe w całym domu bez plątaniny kabli.

Plug and Play

Konfiguracja nie jest niezbędna! wystarczy podłączyć 2 lub więcej urządzeń Tenda P200 do gniazda elektrycznego.

QoS przy odtwarzaniu multimediów w jakości HD

innowacyjna funkcja QoS udoskonala działanie aplikacji do odtwarzania multimediĂłw, m.in. IPTV, streamingu video, prędkiego dostępu do Internetu oraz VoIP.

szykowny i kompaktowy

Dzięki nieznacznemu wymiarowi – 53*53*27 mm – model P200 posiada kompaktowy i wykwintny design, który dopasowuje się znakomicie do otoczenia – czy to w domu, czy w biurze.

NiĹźszy pobĂłr mocy

P200 zuĹźywa mniej mocy w porĂłwnaniu do dotychczasowych adapterĂłw Ethernet. W dodatku, gdy nie ma łącza Ethernet, P200 przełączy się na tryb oszczędzania energii, ktĂłry zniża pobĂłr energii o ponad 50% w porĂłwnaniu do adapterĂłw niewyposaĹźonych w tę funkcję.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.