Menu

TENDA A18 AC1200MBPS DUAL-BAND REPEATER- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!

Cechy produktu

  • Producent tenda 

Opis

A18 to dwupasmowy repeater sieciowy z linii AC1200, przeznaczony do dwupiętrowych domów, willi i domów wielopokojowych o powierzchni ponad 120 metrów kwadratowych. Oferuje prędkość transmisji danych do 300 Mb/s w paśmie 11n i prędkość transmisji 867 Mb/s w paśmie 11ac.

Dzięki dwóm zewnętrznym antenom wielokierunkowym, A18 może zapewnić pokaźniejszy zasięg WiFi oraz arcytrudnie powiększyć prędkość przesyłania danych, gwarantując satysfakcjonujące działanie aplikacji, takich jak odtwarzacze video w rozdzielczości 1080P HD, gry online rodzaju multiplayer i prędkie pobieranie.

Dzięki uaktualnieniu kreatora instalacji, wystarczą trzy kroki, żeby skonfigurować repeater, który jest prosty w użyciu. A18 działa dodatkowo z routerami WiFi innych marek dostępnych na rynku. Dla zapewnienia pełnego zasięgu WiFi w domu, A18 jest najkorzystniejszym wyborem.

Zwykłe routery 11AC słabo radzą sobie z penetracją ścian w paśmie 5 GHz. Dzięki A18 poszerzającemu sieć WiFi 5 GHz, szybkość transmisji danych w tym paśmie może wynosić do 867 Mb/s, zapewniając pełny zasięg łącza szerokopasmowego o prędkości 100 Mb/s.

Rozwiązując słabość zasięgu WiFi w paśmie 5 GHz, A18 zapewnia szybki Internet w domu. Wyposażony w wysokiej jakości anteny dwupasmowe PCB, częstotliwość radiowa pomiędzy antenami A18 została poprawiona do um.

Każda antena gwarantuje sieć w paśmie jednocześnie 2,4 GHz, jak i 5 GHz, a także ją na tych pasmach zwiększa. A18 może automatycznie wybrać dla ciebie kanał wysokiej jakości, gdy sygnał się zmieni i utrzymać twoje urządzenia w trybie online choćby w ruchu, automatycznie przełączając się na sieć z silniejszymi sygnałami....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.