Menu

SKÓRZANE Obszycie ze skory na rączkę do wózka

Opis

 Obszycie rączki wózka z naturalnej skóry włoskiej na dowolną rączkę wózka. Pokrowiec na rączkę wózka wytwarzany jest z konkretnych tworzyw - naturalnej skóry włoskiej, a także solidnych nici tapicerskich. Dzięki naszemu rozwiązaniu, poprawisz komfort prowadzenia wózka, a więc codzienne spacery z dzieckiem będą jeszcze pokaźniejszą przyjemnością!

Obszycie może być produkowane z jednego kawałka do długości 80 cm lub w dwóch kawałkach w sytuacji takiego wózka jak np. Spacerówki albo parasolka. Maksymalna grubość skóry to 13 cm. W pakiecie opaski samozaciskowe przeplotka, a także iglica do połączenia szwów.

Pokrowce szyjemy pod rozmiar zgodnie z rozmiarami przekazanymi poprzez Państwa. Dzięki temu pokrowiec będzie nadzwyczajnie dostosowany do rączki wózka. Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie e-maila z informacją o rozmiarach rączki wózka (wg ilustracji poniżej) kolorze skóry wraz z numerze nitki, z których wykonamy obszycie.

w sytuacji okrągłej rączki do wózka. W sytuacji spacerówki. Przystępne kolory skóry: dostępne odcienie nici...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.