Menu

Szkło Hartowane Spigen Glas.Tr Slim 2-Pack Google Pixel 3a Xl

Cechy produktu

  • Producent Spigen 

Opis

przejrzyście transparentne szkło hartowane o najszerszym osiągalnym wykrojniku przeznaczonym do etui. Glass FC nieprzeciętnie oddaje wyświetlane barwy i nie wpływa na czułość dotyku. Wytworzone jest z przetworzonego i usztywnionego szkła hartowanego o grubości 0,3 mm. Ma twardość powierzchni (stopień oporności) 9H, dlatego jest nad wyraz niepodatne na zarysowania choćby podczas kontaktu z ostrymi przedmiotami (nóż, klucze). Dodatkowo, pokryte jest specjalną nano warstwą, która zabezpiecza ekran przed zostawianiem odcisków palców albo innych zanieczyszczeń. Glass FC perfekcyjnie broni cenny ekran podczas skrajnych upadków. Instalacja jest nietrudna i przystępna każdemu użytkownikowi.

* Szkło posiada najszerszy możliwy wykrojnik Case Friendly, co oznacza, iż będzie kompatybilne z większością obudów na rynku i z każdą obudową producenta Spigen.

** Ze względu na rozmaite frezowanie krawędzi wyświetlaczy, po instalacji folii/szkła ochronnego na ekran, może powstać wokół ekranu delikatna aureola powietrzna. Jest to sytuacja naturalna i uzależniona od samego ekranu.

INSTRUKCJA montażu:
1) Rozpocznij montaż w łazience tuż po kąpieli - para wodna pochłonie cały kurz z atmosfery i nie będzie Ci on przeszkadzał w instalacji.
2) Wyczyść dokładnie i odtłuść powierzchnię ekranu, a następnie za pomocą suchej ściereczki wypoleruj ją na błysk.
3) Zainstaluj powłokę jak najrówniej potrafisz - możesz ją wypozycjonować przy pomocy dwóch listków taśmy, przyklejając je do boku urządzenia.
4) Pozbądź się pęcherzyków powietrza, porządnie dociskając całość okrężnymi ruchami poprzez kilkadziesiąt sekund. Zrób to takpowłoka klejące związała się z ekranem jak najmocniej.

atrybuty artykułu:
- 100% Oryginalny
- Twardość 9H
- Frezowane krawędzie 2.5D miłe w dotyku
- Dodatkowa powłoka olefobowa
- idealna przejrzystość
- Nie wpływa na funkcjonalność dotyku
- Zapakowany w oryginalne opakowanie

pakiet gromadzi:
2 x Szkło Spigen Glass
1 x Ściereczka z mikrofibry
1 x Ściereczka nasiąknięta alkoholem
1 x Taśma do ściągania skażeń

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.