Menu

Apple Magic Trackpad 2 | Silver

Cechy produktu

  • Producent Apple 

Opis

Przeprojektowany gładzik Apple Magic Trackpad 2 ma zastosowany akumulator i po raz pierwszy pozwala na korzystanie z technologii Force Touch na komputerze stacjonarnym.
Czujniki pod powierzchnią gładzika reagują na kliknięcie w dowolnym miejscu. A także na subtelne różnice w sile nacisku, poprzez co palce mogą powodować więcej funkcji i dają jeszcze głębszy kontakt z treścią na ekranie. Szklana powierzchnia gładzika Magic Trackpad 2 sięga do samych jego krawędzi i jest o prawie 30 procent obszerniejsza w porównaniu z poprzednią generacją urządzenia. Nowy gładzik jest za to niższy. Taka kompozycja powoduje, że przewijanie treści i nawigowanie gestami machnięcia jest jeszcze skuteczniejsze i bardziej komfortowe.

Magic Trackpad 2 samoczynnie łączy się w parę z komputerem Mac, więc od razu możesz przystąpić do pracy. Akumulator po naładowaniu zapewnia gładzikowi energię do działania przez około miesiąc, a nawet dłużej.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.