Menu

Aten przełącznik udostępniania urządzeń peryferyjnych 2xusb2.0 us224

Cechy produktu

  • Producent Aten 

Opis

Przełącznik udostępniania sprzętów peryferyjnych 2xUSB2.0 ATEN US224 US224 to 2-portowe urządzenie peryferyjne USB, które zezwala na 2 komputerom wspólne korzystanie z 4 sprzętów USB - klawiatury, myszy i maksymalnie dwóch maszyn peryferyjnych.

likwiduje to dodatkowy koszt posiadania oddzielnej klawiatury USB, myszy i sprzętów peryferyjnych dla każdego komputera. Kompozycja urządzenia US224 all-in-one umożliwia schludną i uporządkowaną instalację - nie trzeba podłączać 2 oddzielnych kabli USB do komputera, eliminując w ten sposób bałagan kabli.

Dla uzupełniającej wygody jest wyekwipowany w zewnętrzny zdalny selektor portów, który może uprościć układ pulpitu i wybrać, który komputer musi korzystać z urządzeń USB. US224 to doskonały sposób na udostępnianie urządzeń peryferyjnych USB w multimedialnym środowisku biurowym.

Kluczowe atrybuty: 4 zaimplementowane porty USB - kompozycja wszystko w jednym pozwala na schludny i uporządkowany montaż, który ogranicza bałagan w kablach umożliwia 2 komputerom współdzielenie 4 maszyn USB - klawiatury USB, myszy i maksymalnie dwóch urządzeń peryferyjnych Prosty wybór portu przy pomocy zdalnego wyboru portu w celu komfortowego umieszczenia przełącznika Zgodny z USB 2.0 Obsługa wielu platform - Windows, Linux, Mac i Sun Wskaźniki LED wyświetlają ostrość portu Zabezpieczenie nadprądowe Bez zasilania (obsługuje opcjonalny zasilacz USB) podłączany na gorąco

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.