Menu

Bateria WHITENERGY Bateria Toshiba PA3533 / PA3534

Opis

Bateria do notebooka marki Whitenergy o objętości 6600 mAh i napięciu 10.8 V. Wytworzona jest w oparciu o postępowe ogniwa Li-lon. Nie ma efektu pamięci, dzięki temu można oczekiwać od niej sprawności, a także długiego czasu stosowania bez dużych strat w objętości.

W związku z tym, że jest to bateria z linii High Capacity, rekomendowana jest użytkownikom, którzy potrzebują najmocniejszego i najmocniej efektywnego źródła energii. Posiada obudowę, która mieści stosownie przystosowany układ sterujący pracą baterii.

konsekwencją jest obszerniejsza objętość akumulatora, a użytkownik uzyskuje możliwość wydłużenia czasu pracy na komputerze. Bateria posiada takie ukształtowanie profilu, iż stanowi ona ''podpórkę'' dla ustawionego na płaszczyźnie komputera, unosząc jego część od strony matrycy.

To dodatkowo polepsza ergonomię pracy, a także ogranicza temperaturę pracy systemu, dzięki udoskonalonej wentylacji od spodu....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.