Menu

Dysk ADATA HV300 4TB Niebieski

Opis

Dla wymagających użytkowników Dysk mobilny firmy Adata to rewelacyjne rozwiązanie dla profesjonalistów, którzy oczekują bezusterkowości i ochrony informacji. Adata HV300 to smukły i kompaktowy dysk zewnętrzny HDD, który spełni oczekiwania w pracy przenośnej.

Ten model znamionuje się objętością 4 TB. Wykwintna smukła budowa Z myślą o najmocniej wymagających użytkownikach. Adata HV300 został skonstruowany z myślą o najmocniej wymagających użytkownikach.

wykwintny, smukły kształt – zaledwie 19 mm wysokości, efektowna, błyszcząca pokrywa przednia otoczona ramką o wyjątkowo spektakularnej teksturze, to rewelacyjne odzwierciedlenie tego co Adata HV300 kryje wewnątrz.

doskonałe cechy Adata HV300 wyróżniają z zasady nad wyraz poręczne i mała waga – zaledwie 140 g. Dysk jest kompatybilny z interfejsem USB 3.1 oraz ze wsparciem USB 2.0. Szybkość transferu informacji to maksymalnie 5 Gb/s.

Adata HV300 zagwarantuje pełen komfort i bezpieczeństwo pracy. Dysk jest oporny na wstrząsy, z ochroną czujnikiem Shock. Urządzenie jest kompatybilne z systemami operacyjnymi Windows XP albo wyższe, Mac OS 10.6.x albo wyższe, Linux Kernel 2.6.x lub wyższe.

Razem z dyskiem dostarczone są oprogramowania HDDtoGo z 256-bitowym szyfrowaniem AES dla Windows....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.