Menu

Dysk WD My Passport 1TB HDD Czarny

Cechy produktu

  • Producent WESTERN DIGITAL 

Opis

Dysk My Passport 1 TB to bezusterkowy, mobilny magazyn informacji, który dotrzymuje Ci kroku i dba o bezpieczeństwo plików. Mieszczący się w rąk dysk o nowej, stylowej konstrukcji zagwarantuje odpowiednią liczba miejsca, żeby przechowywać, porządkować, a także udostępniać fotografie, filmy, muzykę i dokumenty.

Dysk My Passport pomaga bronić treści cyfrowe dzięki oprogramowaniu WD Backup, a także zabezpieczeniu hasłem. Korzyści: Zgrabna budowa- nowy dysk My Passport został zaprojektowany,niezawodnie służyć Ci pomocą podczas każdej podróży.

Urządzenie znamionuje się niewielkimi rozmiarami, a także jest dostępne w różnorodnych kolorach. Kopia zapasowa- dysk My Passport gromadzi oprogramowanie WD Backup, które pomaga bronić przed utratą wszystkie zdjęcia, filmy, muzykę, a także dokumenty zapisane w podróży.

możliwe jest automatyczne realizowanie kopii zapasowej zgodnie z harmonogramem. Wystarczy wybrać godzinę i częstotliwość, by wykonywać kopię zapasową najważniejszych plików na dysku My Passport Łatwość obsługi- przenośny magazyn danych My Passport jest gotowy do użycia od razu po wyjęciu z pudełka – wszystkie niezbędne kable znajdują się w pakiecie.

SuperSpeed USB pozwala momentalnie wykonać kopię zapasową oraz powrócić do badania i odkrywania świata Integracja z mediami społecznościowymi- załączone do zestawu oprogramowanie WD Discoverypozwala dopasować się z lubianymi serwisami społecznościowymi i umożliwiającymi przechowywanie informacji w chmurze, takimi jak Facebook, Dropbox i Google Drive.

Płynne importowanie, porządkowanie, a także udostępnianie zdjęć, filmów i dokumentów przy pomocy dysku My Passport usprawnia sporządzanie kopii zapasowych wszystkich treści cyfrowych. WD Discovery może dodatkowo zarządzać Twoim dyskiem za pośrednictwem programu WD Drive Utilities Pewność - nigdy nie wiadomo, co czeka Cię w trakcie podróży.

Dlatego dyski WD® są trwałe i zapewniają lata niezawodnej pracy. Na dodatek są objęte 3-letnią ograniczoną gwarancją...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.