Menu

i-Tec C31HUB404 - produkt w magazynie - szybka wysyłka!

Cechy produktu

  • Producent i-tec 

Opis

HUB oferuje 4 charakterystyczne porty USB 3.0.
Jest to świetne rozwiązanie dla użytkowników notebooków, tabletów, czy smartphonów wyposażonych wyłącznie w pojedynczy port USB-C lub thunderbolt 3, którzy chcą mieć dostęp w dodatku do maszyn peryferyjnych. HUB pozwala na podłączenie zewnętrznej klawiatury, myszki bez ciągłego przepinania sprzętów. HUB daje możliwość transmisji danych czy filmów z pamięci fhash USB z szybkością do 5 Gbps, a także ładowania sprzętów przenośnych.
HUB nie wymaga instalacji sterowników. Wystarczy podłączyć do komputera kabel USB-C i natychmiast rozpocząć pracę. HUB wbudowaną ochronę przeciwprzepięciową, w sytuacji zwarcia na urządzeniach peryferyjnych. Urządzenie jest kompatybilne z USB 2.0. Kompaktowe rozmiary i nieduża waga sprawiają, iż HUB jest świetnym akcesorium w podróży. HUB jest kompatybilny z Apple MacBook 2015, Chromebook Pixel 2015, Acer Switch Alpha 12, Dell XPS 13, HP EliteBook Folio G1 i innymi urządzeniami wyekwipowanymi w złącze USB-C. Świeże złącze USB-C mnóstwo zalet. Jest mniejsze i symetryczne, umożliwia wpięcie dowolną stroną.


Akcesoria w zestawie

- i-tec USB-C 3.1 Slim HUB 4 Port z wbudowanym USB-C przewodem (20 cm)
- Instrukcja


Pozostałe parametry

- Zyskaj 4 charakterystyczny porty USB do swojego notebooka, tabletu, PC albo smartphona zaopatrzonych w nowy port USB-C albo thunderbolt 3
- 4x port USB-A 3.0 do podłaczenia urządzeń USB 3.1/3.0/2.0 oraz prędkiej transmisji informacji (5 Gbps)
- 1x USB-C 3.1, gen.1 przewód do podłaczenia HUBa do notebooka, tabletu, PC lub smartphonu, kompatybilny z thunderbolt 3
- System wykrywania sprzętów ładowanych USB
- Plug & Play
- Dioda LED
- Zabezpieczenie nadprądowe i przepięcia
- Zasilanie ze złącza USB, nie wymaga zasilacza

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.