Menu

i-Tec MySafe 2,5" USB 3.0 Easy (biały)

Cechy produktu

  • Producent i-Tec 

Opis

seria ADVANCE i-tec to akcesoria najwyższej klasy. Produkty te umożliwiają korzystanie z innowacyjnych technologii. Wyróżniają się progresywnym wyglądem oraz ekskluzywnym opakowaniem.
i-tec MySafe USB 3.0 Easy jest obudową zewnętrzną do podłączenia dysków 2,5" SATA o wszelkich pojemnościach do komputera PC, notebooka, telewizora albo innego urządzenia multimedialnego za pośrednictwem interfejsu USB, poprzez który jest na dodatek zasilana. Pokrywa nadaje się dodatkowo do przenoszenia informacji z uszkodzonego laptopa. Podłączenie poprzez port USB 3.0 oferuje przystępny przesył i wysoką prędkość transferu danych (do 5 Gbps). Standardowo pokrywa jest kompatybilna wstecz z USB 2.0.
użycie jest wyjątkowo proste, starczy włożyć dysk do pokrywy, a po pierwszym podłączeniu do komputera sterowniki są instalowane samoczynnie. Do prędkiego podłączenia dysku można skorzystać tylko z odrębnego adaptera w obudowie zewnętrznej albo można bezpiecznie umieścić dysk w obudowie wytwarzanej z tworzywa.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.