Menu

i-tec USB 3.0 Charging HUB 4 port z zasilaczem

Cechy produktu

  • Producent i-tec 

Opis

USB 3.0 Charging HUB 4 port z zasilaczem
i-tec USB 3.0 Charging HUB 4 Port + Power Adapter jest rewelacyjny dodatek dla każdego, kto ma w swym notebooku, ultrabooku albo swoim komputerze PC niewystarczającą liczba portów USB i jest zmuszony do ciągłego podłączania i odłączania swoich ulubionych sprzętów USB, takich jak dyski flash, telefony komórkowe, tablety, aparaty cyfrowe, odtwarzacze MP3, drukarki itp.
HUB posiada 4 portów USB 3.0 z funkcją Plug & Play, a także możliwością ładowania przez USB – HUB samoczynnie wyłapuje podłączone poprzez port USB urządzenia, które wymagają ładowania. Port umieszczony obok diody LED zezwala na ładodowanie zgodnie ze specyfikacją BC 1.2, np. IPadów lub tabletów Samsung. Porty USB 3.0 są bardzo ważne do uzyskania adekwatnego transferu informacji z pamięci USB 3.0 i kart pamięci flash, gdzie większość z nich umożliwia uzyskanie wysoką prędkość transferu.

Zaletą jest dołączony zewnętrzny zasilacz, który można zastosować do tworzenia kopii zapasowych danych na zewnętrznych dyskach twardych albo do podłączenia urządzeń zużywających dużo energii, które są zasilane bezpośrednio z portu USB.
HUB nie wymaga instalacji sterowników. Starczy podłączyć do urządzenia i komputera kabel USB i natychmiast rozpocząć pracę. HUB zastosowaną ochronę przeciwprzepięciową, w przypadku zwarcia na urządzeniach peryferyjnych. Urządzenie jest kompatybilne z USB 2.0.


Akcesoria w komplecie

- Ÿi-tec USB 3.0 HUB 4 Port
- Ÿkabel USB 3.0 wariant A/B (90 cm)
- ŸZasilacz (przewód 115 cm)
- ŸInstrukcja


Pozostałe atrybuty

- 4x port USB 3.0 do podłączenia urządzeń USB
- 1x USB 3.0 kabel do podłączenia HUB-a do notebooka / PC
- szybkość transmisji do 5 Gbps
- System wykrywania sprzętów ładowanych USB
- Plug & Play
- Zabezpieczenie nadprądowe i przepięcia
- Dioda LED
- Zasilanie: wejście AC 100-240 V, 50-60 Hz, 0.8 A; wyjście DC 5 V, 2 A

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.