Menu

i-tec USB 3.0 Charging HUB 7 port z zasilaczem

Cechy produktu

  • Producent i-tec 

Opis

USB 3.0 Charging HUB 7 port z zasilaczem
i-tec USB 3.0 Charging HUB 7 Port + Power Adapter jest świetny dodatek dla każdego, kto ma w swym notebooku, ultrabooku albo swoim komputerze PC niewystarczającą liczba portów USB i jest zmuszony do ciągłego podłączania i odłączania swoich ulubionych maszyn USB, takich jak dyski flash, telefony komórkowe, tablety, aparaty cyfrowe, odtwarzacze MP3, drukarki itp.
HUB posiada 7 portów USB 3.0 z funkcją Plug & Play i możliwością ładowania poprzez USB – HUB samoczynnie wykrywa podłączone przez port USB urządzenia, które wymagają ładowania.

Dwa porty umieszczony obok diody LED umożliwia ładodowanie zgodnie ze specyfikacją BC 1.2, np. IPadów albo tabletów Samsung.

Porty USB 3.0 są nad wyraz ważne do uzyskania adekwatnego transferu informacji z pamięci USB 3.0 i kart pamięci flash, gdzie większość z nich pozwala na uzyskanie wysoką szybkość transferu. Zaletą jest dołączony zewnętrzny zasilacz, który można zastosować do tworzenia kopii zapasowych informacji na zewnętrznych dyskach twardych albo do podłączenia sprzętów zużywających dużo energii, które są zasilane bezpośrednio z portu USB. HUB nie wymaga instalacji sterowników. Starczy podłączyć do urządzenia i komputera kabel USB i natychmiast rozpocząć pracę. HUB wbudowaną ochronę przeciwprzepięciową, w sytuacji zwarcia na urządzeniach peryferyjnych. Urządzenie jest kompatybilne z USB 2.0.


Akcesoria w komplecie

- Ÿi-tec USB 3.0 HUB 7 Port
- Ÿkabel USB 3.0 wariant A/B (90 cm)
- ŸZasilacz (kabel 115 cm)
- ŸInstrukcja


Pozostałe właściwości

- 7x port USB 3.0 do podłączenia sprzętów USB, z czego 2x port USB 3.0 do ładowania zgodnie ze specyfikacją USB-IF (BC 1.2)
- 1x USB 3.0 przewód do podłączenia HUB-a do notebooka / PC
- szybkość transmisji do 5 Gbps
- System wykrywania urządzeń ładowanych USB
- Plug & Play
- Zabezpieczenie nadprądowe i przepięcia
- Dioda LED
- Zasilanie: wejście AC 100-240 V, 50-60 Hz, 1.0 A; wyjście DC 12 V, 2 A

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.