Menu

i-tec USB 3.0 Metal Charging HUB 10 Portów z zasilaczem 10x USB 3.0 z funkcją Plug & Play oraz możliwością ładowania przez USB

Cechy produktu

  • Producent i-tec 

Opis

i-tec USB 3.0 Metal Charging HUB na pierwszy rzut przykuwa uwagę wykwintnym, metalowym wyglądem.
Jest to znakomity dodatek dla każdego, kto ma w swoim notebooku, ultrabooku lub swoim komputerze PC niewystarczającą liczba portów USB i jest zmuszony do ciągłego podłączania i odłączania swoich ulubionych maszyn USB, takich jak dyski flash, telefony komórkowe, tablety, aparaty cyfrowe, odtwarzacze MP3, drukarki itp.

HUB ma 10 portów USB 3.0 z funkcją Plug & Play i możliwością ładowania przez USB – HUB automatycznie wyłapuje podłączone przez port USB urządzenia, które wymagają ładowania.
Dzięki nim jest możliwość podłączenia do HUB-a wystarczającej ilości potrzebnych urządzeń. Porty USB 3.0 są nad wyraz ważne do uzyskania adekwatnego transferu danych z pamięci USB 3.0 i kart pamięci flash, gdzie większość z nich umożliwia uzyskanie wysoką szybkość transferu.

Zaletą jest załączony zewnętrzny zasilacz, który można wykorzystać do tworzenia kopii zapasowych danych na zewnętrznych dyskach twardych albo do podłączenia urządzeń zużywających dużo energii, które są zasilane bezpośrednio z portu USB.

HUB nie wymaga instalacji sterowników. Starczy podłączyć do urządzenia i komputera przewód USB i natychmiast rozpocząć pracę. HUB zastosowaną ochronę przeciwprzepięciową, w przypadku zwarcia na urządzeniach peryferyjnych.

Urządzenie jest kompatybilne z USB 2.0 / 1.1.
Kompaktowe rozmiary i niepokaźna waga sprawiają, iż HUB jest świetnym akcesorium dla osób, które używają notebooka w podróży.


Zasilanie

- Wejście AC 100-240 V, 50-60 Hz, 1.5 A
- Wyjście DC 12 V, 4 A


Akcesoria w zestawie

- i-tec USB 3.0 Metal Charging HUB 10 Port
- USB 3.0 przewód (90 cm)
- Zasilacz (kabel 150 cm + przewód zasilający 120 cm)
- Instrukcja


Pozostałe parametry

kryteria sprzętowe:
- laptop / PC z wolnym USB portem
System operacyjny:
- Windows XP, Windows Vista, Windows 7 32/64bit, Windows 8 32/64bit, Windows 8.1 32/64bit, Mac OS X 10.x albo wyższy
Inne:
- prędkość transmisji do 5 Gbps
- System wykrywania urządzeń ładowanych USB
- Plug & Play
- Zabezpieczenie nadprądowe i przepięcia
- Dioda LED

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.