Menu

i-tec USB 3.0 Metal HUB Charging - 4 porty z zasilaczem/ładowaniem

Cechy produktu

  • Producent i-tec 

Opis

seria METAL to najnowsza linia towarów i-tec o gustownym wyglądzie oraz w luksusowym opakowaniu.
i-tec USB 3.0 Metal Charging HUB jest świetny dodatek dla każdego, kto ma w swym notebooku, ultrabooku albo swym komputerze PC niewystarczającą liczba portów USB i jest zmuszony do ciągłego przyłączania i odłączania swoich ulubionych sprzętów USB, takich jak dyski flash, telefony komórkowe, tablety, aparaty cyfrowe, odtwarzacze MP3, drukarki itp.

HUB ma 4 porty USB 3.0 z funkcją Plug & Play i możliwością ładowania przez USB – HUB automatycznie lokalizuje podłączone poprzez port USB urządzenia, które wymagają ładowania.
Porty USB 3.0 są niezwykle ważne do uzyskania adekwatnego transferu informacji z pamięci USB 3.0 i kart pamięci flash, gdzie większość z nich pozwala na uzyskanie wysoką szybkość transferu.
Zaletą jest dołączony zewnętrzny zasilacz, który można wykorzystać do tworzenia kopii zapasowych danych na zewnętrznych dyskach twardych lub do podłączenia maszyn zużywających dużo energii, które są zasilane bezpośrednio z portu USB.
HUB nie wymaga instalacji sterowników. Wystarczy podłączyć do urządzenia i komputera przewód USB i natychmiast rozpocząć pracę. HUB zastosowaną ochronę przeciwprzepięciową, w przypadku zwarcia na urządzeniach peryferyjnych. Urządzenie jest kompatybilne z USB 2.0 / 1.1. Kompaktowe rozmiary i drobna waga powodują, iż HUB jest rewelacyjnym akcesorium dla osób, które używają notebooka w podróży.


Zasilanie

- Wejście AC 100-240 V, 50-60 Hz, 0.8 A
- Wyjście DC 5 V, 2 A


Obsługiwane systemy operacyjne

- Windows XP
- Windows Vista
- Windows 7 32/64bit
- Windows 8 32/64bit
- Windows 8.1 32/64bit
- Windows 10 32/64bit
- Mac OS X 10.x lub wyższy


Akcesoria w komplecie

- i-tec USB 3.0 Metal Charging HUB 4 Port z zaimplementowanym przewodem (28 cm)
- Zasilacz (przewód 120 cm)
- Instrukcja


Pozostałe cechy

- prędkość transmisji do 5 Gbps
- System wykrywania sprzętów ładowanych USB
- Plug & Play
- Zabezpieczenie nadprądowe i przepięcia
- Dioda LED

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.