Menu

i-tec USB 3.0 Slim PASS 4 porty pasywny Win/MAC

Cechy produktu

  • Producent i-tec 

Opis

USB 3.0 Slim PASS 4 porty pasywny Win/MAC
i-tec USB 3.0 HUB jest genialny dodatek dla każdego, kto ma w swoim notebooku, ultrabooku albo swoim komputerze PC niewystarczającą liczba portów USB i jest zmuszony do ciągłego przyłączania i odłączania swych ulubionych sprzętów USB, takich jak dyski flash, telefony komórkowe, tablety, aparaty cyfrowe, odtwarzacze MP3, drukarki itp. HUB posiada 4 portów USB 3.0 z funkcją Plug & Play, a także możliwością ładowania poprzez USB – HUB samoczynnie lokalizuje podłączone przez port USB urządzenia, które wymagają ładowania. Porty USB 3.0 są wyjątkowo ważne do uzyskania stosownego transferu danych z pamięci USB 3.0 i kart pamięci flash, gdzie większość z nich pozwala na uzyskanie wysoką szybkość transferu. Dioda LED zawiadamia stan odczytu i zapisu informacji.

HUB jest zasilany za pomocą magistrali USB i nie wymaga instalacji sterowników.
starczy podłączyć do urządzenia oraz komputera przewód USB i natychmiast rozpocząć pracę. HUB zastosowaną ochronę przeciwprzepięciową, w przypadku zwarcia na urządzeniach peryferyjnych. Urządzenie jest kompatybilne z USB 2.0. HUB jest dostarczany bez zasilacza, który nie jest wymagany do używania z większością maszyn.
Kompaktowe wymiary i śladowa waga sprawiają, że HUB jest świetnym akcesorium dla osób, które używają laptopa w podróży.


Obsługiwane systemy operacyjne

- Windows XP
- Windows Vista
- Windows 7 32/64bit
- Windows 8 32/64bit
- Windows 8.1 32/64bit
- Windows 10 32/64bit
- Mac OS X 10.x albo wyższy


Akcesoria w komplecie

- i-tec USB 3.0 pasywny HUB 4-portowy z wbudowanym przewodem (20 cm)
- Instrukcja


Pozostałe cechy

- Dioda LED
- Zabezpieczenie nadprądowe i przepięcia

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.