Menu

i-tec USB-C Metal 3-portowy HUB z adapterem Gigabit Ethernet

Cechy produktu

  • Producent i-tec 

Opis

Połączenie funkcji pasywnego HUBa z adapterem Gigabit Ethernet.
Urządzenie pozwala na prędkie i proste podłączenie akcesoriów USB do notebooka, tabletu, PC zaopatrzonych w nowy konektor USB-C albo Thunderbolt 3,, a także natychmiastowy dostęp do sieci i internetu poprzez połączenie Gigabit Ethernet. HUB ma 3 porty USB 3.0 z funkcją Plug & Play, a także możliwością ładowania przez USB – HUB automatycznie lokalizuje urządzenia podłączone poprzez port USB, które wymagają ładowania. Porty USB 3.0 są niezwykle ważne do uzyskania słusznego transferu informacji z pamięci USB 3.0 i kart pamięci flash, gdzie większość z nich umożliwia uzyskanie wysoką prędkość transferu.

Port Gigabit Ethernet proponujący szybki dostęp do sieci 10/100/1000 Mbps. Korzyść to prędki internet bez zakłóceń.
HUB jest zasilany za pomocą magistrali USB i zaimplementowaną ochronę przeciwprzepięciową, w przypadku zwarcia na urządzeniach peryferyjnych. Jest kompatybilny z wieloma systemami od Windows, Mac OS do Linux. Z połączenia sieciowego Ethernet można na dodatek korzystać w systemie Android. Jednak opcja ta musi być udostępniona przez producenta danego urządzenia z systemem Android. Przystępność funkcji można sprawdzić: Ustawienia połączenia sieciowego → Inne sieci (być Ethernet). HUB jest kompatybilny z MacBook Pro 2016, MacBook 2015, Chromebook Pixel 2015, Acer Switch Alpha 12, Dell XPS 13, HP EliteBook Folio G1, ASUS UX390UAK, a także innymi urządzeniami zaopatrzonymi w nowy port USB-C. Nowe złącze USB-C niemało zalet. Jest mniejsze i symetryczne, zezwala na wpięcie dowolną stroną.


Akcesoria w komplecie

- i-tec USB-C Metal HUB 3 Port + Gigabit Ethernet Adapter z przewodem (28 cm)
- Quick Start


Pozostałe cechy

- Dioda LED zawiadamiająca status połączenia Ethernet
- Funkcja Wake-on-LAN i Plug & Play
- Realtek 0411 Chipset – USB 3.0 HUB
- Realtek 8153 Chipset – USB 3.0 do Gigabit Ethernet – wsparcie w standardzie IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab and IEEE 802.3az (Energy Efficient Ethernet)
- Zasilanie poprzez kabel USB-C, nie wymaga zewnętrznego zasilacza

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.