Menu

IcyBox IB-AC6110 Aktywny 10-portowy Hub

Cechy produktu

  • Producent IcyBox 

Opis

ICY BOX IB-AC6110
Aktywny 10-portowy Hub USB 3.0 z wytrzymałą aluminiową obudową

Od jednego do dziesięciu

Prawie każdy miał taki problem, że brakowało wolnych portów USB w komputerze. Jest to genialna sytuacja do wykorzystania huba ICY BOX IB-AC6110. Koncentrator USB gwarantuje 10 dodatkowych portów i czuje się wspaniale w użyciach domowych czy biurowych. Obfity wpływ na to ma wytrzymała obudowa wytworzona z aluminium, dzięki któremu jest oporna na uszkodzenia.
USB 3.0 ma przepustowość do 5 Gb/s. Hub ICY BOX IB-AC6110 sprawia,dostajemy aż 10 super prędkich portów USB 3.0. Jest kompatybilny wstecz, poprzez co współpracuje na dodatek z urządzeniami i kablami w standardzie USB 2.0 (z odpowiednią prędkością). Port ładowania USB (5V / 2.1A) spełnia normy specyfikacji ładowania BC 1.2. Dzięki hubowi ICY BOX możesz naładować smartfon, tablet, aparat cyfrowy czy także powerbank.

prędki dostawca portów USB
IB-AC6110 to Hub z dziesięcioma portami USB 3.0, gdzie dziesiąty port wyprodukowany został z reguły do ładowania sprzętów. Obsługuje obszerniejszą moc niżeli pozostałe porty, zapewniając 2,4 Ampery dla wygodnego i prędkiego ładowania urządzeń mobilnych.

Aktywny chipset
Aktywny chipset w urządzeniu IB-AC6110 komunikuje się z podłączonymi urządzeniami poprzez cały czas. W ten sposób liczba energii elektrycznej podawana urządzeniom jest zoptymalizowana dla każdego urządzenia oddzielnie dzięki inteligentnemu chipsetowi.

Wymiennik ciepła

Nośniki pamięci stosowane jako zewnętrzne dyski twarde lub pamięci USB, które są podłączone za pośrednictwem koncentratora do komputera, działają w trybie Plug & Play. Wysoka jakość aluminium zagwarantuje nieprzeciętne odprowadzanie ciepła.

Główne atrybuty:
- potężna aluminiowa pokrywa
- 10x USB 3.0 rodzaju A, plus 1x port ładujący USB, 5V/2.1A
- 1x USB typu B do połączenia z komputerem
- prędkość transferu do 5 Gb/s
- Plug & Play i Hot Swap

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.