Menu

Joystick SAITEK X52 Pro Flight System for PC

Cechy produktu

  • Producent SAITEK 

Opis

JOYSTICK PRZEPUSTNICA LOGITECH G SAITEK X52 PRO KONTROLER RGB Z CZĘŚCIOWO METALOWĄ PRZEPUSTNICĄ I DRĄŻKIEM DO SYMULATORÓWSPECYFIKACJA NUMER KATALOGOWY: 945-000003 oczekiwania SYSTEMOWE:Windows® 10, Windows 8.1,Windows 7 ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA Moduł drążka z przewodem połączeniowym USBModuł przepustnicy z przewodem połączeniowym USBDokumentacja informacje FIZYCZNE: Drążek: Długość: 17 cm Szerokość: 17 cm Wysokość: 27,8 cm Masa: 905 g Długość kabla (zasilanie/ładowanie): 1,4 m Przepustnica: Długość: 17 cm Szerokość: 17 cm Wysokość: 19 cm Masa: 728 g Długość kabla (zasilanie/ładowanie): 1,4 m dane technologicznE KONTROLERA wariant połączenia: USB Wskaźniki (LED): wyświetlacz LCD Podświetlenie Multifunkcyjny ekran LCD.

Dzięki wyraźnemu panelowi o pokaźnej przekątnej, szybko uzyskasz informację o aktualnym obłożeniu klawiszy lub sprawdzisz parametry lotu. Logitech G Saitek X52 Pro Flight jest kompatybilny z niemal wszystkimi symulatorami lotniczymi, dzięki temu łatwo przypasujesz wyświetlacz do odbioru danych radiowych z symulatora.

OBROTOWA RĘKOJEŚĆ 3D DO KONTROLI NAD STEREM KIERUNKU z opcją blokady steru w pozycji środkowej elementy sterujące obrotem joysticka zapewniają dodatkowy poziom sterowania w trakcie symulowanej walki. Jeśli wolisz bardziej tradycyjne sterowanie, przełącznik blokady steru kierunku wyłącza funkcje obrotu, ograniczając obsługę do osi X i Y — jest to wyśmienite rozwiązanie do użytkowania z pedałami steru kierunku Logitech G Flight Rudder Pedals (sprzedawane oddzielnie).

PODŚWIETLANE PRZYCISKI I ekran LCD Realistyczne podświetlenie i dane z gry Dzięki podświetlanym najważniejszym przyciskom na drążku i przepustnicy zawsze wiesz, co należy nacisnąć, gdy liczy się czas.

ulepszony wyświetlacz LCD z dostosowywanym podświetleniem prezentuje przegląd konfiguracji przycisków i nową możliwość wyświetlania danych pochodzących z radia oraz interakcji z nimi w najpopularniejszych symulatorach lotu, takich jak FSX, X-Plane i Prepar3D.

nowoczesnY SYSTEM REGULACJI CHWYT Ergonomia z możliwością dobrania System regulacji uchwytu w pięciu pozycjach umożliwia dopasowanie do własnego stylu chwytu i wielkości dłoni. By zapewnić maksymalny komfort podczas niesamowitych lotów, uchwyt joysticka ma także kontury dostosowane do Twoich palców.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.