Menu

Kamera LOGITECH HD Pro Webcam C920

Cechy produktu

  • Producent LOGITECH 

Opis

CZAT wideo W WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI Połącz się z dowolną osobą w rozdzielczości Full HD 1080p w programie Skype lub w płynnej rozdzielczości HD 720p w programie FaceTime na komputerze Mac. Możesz też prowadzić połączenia video o wysokiej jakości w programie Google Hangouts™ i w innych klientach do obsługi połączeń wideo.

Możesz choćby czatować ze znajomymi w serwisie Facebook® dzięki połączeniom wideo obsługiwanym poprzez program Skype albo Facebook Messenger. NAGRANIA Z JAKOŚCIĄ FULL HD 1080P Nagrywaj wideoklipy w świetnej, rzeczywistej jakości HD 1080p, które przedstawiają najdrobniejsze detale.

Jakość Full HD jest możliwa dzięki nowoczesnej technice kompresji H.264. Eliminuje ona czasochłonną kompresję, umożliwiając prędkie i płynne przesyłanie plików przy mniejszym obciążeniu komputera.

DŹWIĘK STEREO Spraw, żeby każdy usłyszał Twój prawdziwy głos. Dwa mikrofony umieszczone po obu stronach kamery internetowej przechwytują naturalny dźwięk stereo. SZKLANY OBIEKTYW FULL HD Pięcioelementowy, szklany obiektyw Full HD przechwytuje ostry i wyraźny obraz, podczas gdy innowacyjna funkcja samoczynnego ustawiania ostrości zagwarantuje płynną regulację, co zapewnia obraz w wysokiej rozdzielczości poprzez cały czas....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.