Menu

Konwerter TP-LINK MC112CS

Opis

Media konwerter MC112CS pozwala na zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX, przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Dzięki wykorzystaniu technologii WDM urządzenie jednocześnie wysyła jak i odbiera dane na jednym włóknie światłowodowym. Pozwala to zaoszczędzić połowę kosztów dedykowanych na okablowanie. Pracując zgodnie ze standardami IEEE 802.3u 10/100Base-TX, a także 100Base-FX, konwerter wykorzystuje jednomodowy światłowód ze złączami SC. Zgodnie ze specyfikacją długofalowej transmisji optycznej LX, gwarantuje szybką prędkość przewodowej transmisji informacji. Urządzenie wysyła sygnały o długości fali 1310 nm, a odbiera o długości fali 1550 nm....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.