Menu

Konwerter TP-LINK MC210CS

Cechy produktu

  • Producent TP-LINK 

Opis

Media konwerter MC210CS zezwala na zamianę sygnału optycznego 1000BASE-LX na sygnał przewodzony przewodem miedzianym 1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.3ab 1000Base-T oraz IEEE802.3z 1000Base-LX, wykorzystuje jednomodowy światłowód ze złączami SC. Konwerter MC210CS zgodnie ze specyfikacją długofalowej transmisji optycznej LX, zapewnia szybką szybkość przewodowej transmisji informacji. Urządzenie odbiera i wysyła sygnał o długości fali 1310 nm. Konwerter może pracować jako urządzenie wolnostojące, albo być montowane w obudowie TP-LINK. MC210CS wykorzystując jednomodowy światłowód, transmituje sygnał optyczny na odległość do 15 km....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.