Menu

Konwerter TP-LINK MC220L

Cechy produktu

  • Producent TP-LINK 

Opis

Media konwerter MC220L zezwala na zamianę sygnału optycznego 1000BASE-SX/LX na sygnał przewodzony kablem miedzianym 10/100/1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.3ab 1000Base-T, a także IEEE802.3z 1000Base-SX/LX, wykorzystuje wielomodowy albo jednomodowy kabel optyczny ze złączami LC. Urządzenie pozwala na odbiór i transmisję sygnału wielomodowego o długości fali 850 nm oraz sygnału jednomodowego o długości fali 1310 nm....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.