Menu

Laminator TRACER TRL-A4

Cechy produktu

  • Producent TRACER 

Opis

LAMINATOR TRACER TRL-A4 Najważniejsze atrybuty niewielki, lekki i ergonomiczny i szybkiSprawdzi się nieprzeciętne w domu albo biurzeTechnologia laminowania: na gorąco i na zimnoIdealny do laminowania dokumentów, kart klubowych, wejściwek, identyfikatorów Zabezpiecz ważne dokumenty Laminowanie przedłuża żywotność wydruków zabezpieczając je przed działaniem czynników zewnętrznych.

Polega na połączeniu całej powierzchni druku z przejrzystą folią z tworzywa nienaturalnego.Laminator Tracer jest przeznaczony do użytkowania w domu lub biurze. Maksymalna szerokość laminowanego dokumentu wymosi 220 mm, natomiast maksymalna grubość 125.

Laminator działa w 2 technologiach - na gorąco i na zimno. Prosta obsługa Tracer TRL-A4 to urządzenie wspaniałe do niewiele znaczącego biura albo do domu. Proste oraz bezpieczne w obsłudze, o niewielkich wymiarach, które umożliwia zgrzewanie na gorąco albo na zimno.

Laminator pozwala na zabezpieczenie dokumentu o maksymalnej szerokości do 220mm, a także grubości foli laminacyjnej do 125 mik. Specyfikacja techniczna Zasilanie:220V-240VNatężenie:1,15AMoc:265WCzas przygotowania do pracy:ok.

3-5 minSzerokość papieru:220 mmGrubość:Folii laminacyjnej: 60-125 mikronów, Dokumentu: 0.6mmFormat:A4Laminacja na gorąco:TakLaminacja na zimno:TakKolor:CzarnyWymiary:140 x 345 65 mmWaga:1150 gDodatkowe informacje:prędkość laminowania ok.

30cm/min

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.