Menu

Logitech zestaw słuchawkowy g733 wireless lightspeed czarny

Cechy produktu

  • Producent Logitech 

Opis

GRAJ PO swojemu
Nareszcie zestaw słuchawkowy, który może być tak ekspresyjny, jak Ty. G733 jest bezprzewodowy i tworzony dla komfortu. Jest on wyekwipowany w dźwięk przestrzenny, filtry głosowe i nowoczesne oświetlenie, których Ci potrzeba, aby wyglądać, brzmieć i grać bardziej stylowo niż kiedykolwiek.

BEZPRZEWODOWA SWOBODA
technika łączności bezprzewodowej LIGHTSPEED zagwarantuje ponad 29 godzin żywotności baterii i do 20 metrów niezawodnej bezprzewodowej swobody. Może się różnić w zależności od użytkowania i warunków pracy na komputerze. Żywotność baterii przy głośności zestawu słuchawkowego ustawionej na 50% i wyłączonym podświetleniu. Graj bez obawy o zaplątanie się w przewód. Rozwiń i zanurz się w grze, muzyce, filmie, czy czymkolwiek innym. Poczuj swobodę i graj po swemu.

ROZJAŚNIJ
Około 16,8 mln barw, dwie strefy dobrania oświetlenia, aby były bardziej personalne. Personalizuj kolory, wizualizuj swój dźwięk, integruj się ze światem gry lub po prostu zaszalej z predefiniowanymi i niestandardowymi animacjami. Zaprogramuj to wszystko przy pomocą bezpłatnego oprogramowania do grania G HUB. Nowoczesne funkcje wymagają oprogramowania Logitech G HUB.

dopasowuj DALEJ Z AKCESORIAMI
Od odwracalnych pasków do zawieszania po osłony na mikrofon G733 jest gotowy do przypasowania do indywidualnych potrzeb dzięki szerokiej gamie barwnych akcesoriów. Dobieraj i dostosowuj. Odwracaj i przymocowuj. Baw się w nieskończoność z wyborem akcesoriów sprzedawanych oddzielnie.

WCIĄGAJĄCY DŹWIĘK
Usłysz to wszystko dzięki naszym własnym membranom PRO-G zaprojektowanych z myślą o precyzyjnym dźwięki w pełnym zakresie. Zanurz się w grze bardziej niżeli kiedykolwiek dzięki dźwiękowi przestrzennemu nowej generacji DTS Headphone:X 2.0. Funkcje nowoczesne, jak DTS Headphone:X 2.0, Blue VO!CE, a także LIGHTSYNC RGB nie są przystępne na PlayStation 4. Brzmij niesamowicie i bardzo wyraźnie dzięki mikrofonowi certyfikowanemu przez Discorda.

ULTRALEKKA
Jedynie 278 gram, nieco ponad pół funta. Jest to waga dwóch minimalnych cheeseburgerów albo 250 żelków. Jest bardzo lekki, a pasek zawieszany został zaprojektowany tak, by odciążyć i rozłożyć ciężar, dzięki temu można grać tak, jakby go nawet tam nie było.

KONTUROWA, aby PASOWAŁA
Dwuwarstwowa pianka dostosowująca się do kształtu delikatnie dostosowuje się do głowy i stwarza kontur wokół twarzy. Zmniejsza punkty nacisku i dostarcza dłuższą wygodę podczas długich sesji grania. Miękki i regulowany zawieszany pałąk upewnia się, iż wszystko pasuje wspaniale.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.