Menu

Mostek UNITEK Y-1039B

Opis

Y-1039B to adapter USB 3.0 do SATA III oraz pokrywa dedykowana do dysków 2.5''. Komplet nadaje się świetnie jako dysk zewnętrzny do przechowywania informacji w postaci filmów, fotografii czy innych plików.

niebanalnie zaprojektowana obudowa pozostała tworzona z myślą by była wytrzymała i wytrzymała na uderzenia, a samym kształtem przypomina małą książkę co czyni ją niezwykle użyteczną, ponieważ z kilku obwolut można stworzyć całkiem wyraźną bibliotekę informacji firmowych czy domowych.

Odchylana górna pokrywa pozwala na szybki montaż albo podmianę dysku, dodatkowo na spodzie znajdują się otwory wentylacyjne które upraszczają przepływ powietrza. Niewielkich wymiarów doczepiany mostek z USB do SATA pozwala na prędkie podłączenie dysku w obwolucie, wraz z zasilaniem do komputera lub innego urządzenia multimedialnego (np.

telewizora) zaopatrzonego w port USB. Główne funkcje: - Niewielkich rozmiarów minimalna i poręczna obudowa Interfejs USB3.0 (transfer danych do 5Gbps). - Wstecznie kompatybilny z USB2.0 Obsługa dysków 2.5'' SATA HDD/SSD Plug&Play oraz HotSwap.

- Mostek zaopatrzony w złącze do podłączenia zasilania. - Wytrzymała konstrukcja obudowy broni i zabezpiecza dysk. - Specjalne otwory w obudowie pozwalają na łączenie ze sobą obwolut....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.