Menu

Natec obudowa genesis titan 660 plus usb 3.0

Cechy produktu

  • Producent Natec 

Opis

GENESIS TITAN 660 PLUSSolidna gamingowa obudowa komputerowa powinna z jednej strony być zbroją i ochroną dla podzespołów znajdujących się we wnętrzu, z drugiej natomiast zapewniać optymalne warunki szybkiego i produktywnego działania podzespołów w środku konstrukcji.

pokrywy Genesis Titan wyróżniają się konstrukcją, która zagwarantuje ulepszony obieg powietrza, jak i odpowiednie wyciszenie. Nie zapomniano także o zapewnieniu pokaźnych możliwości aranżacji wnętrza, a także o szeregu innych funkcji.słusznY OBIEG POWIETRZAObudowa TItan 660 PLUS ma cztery 120 mm wentylatory w standardzie: dwa zamontowany z przodu, jeden z tyłu i jeden na górze, ponadto konstrukcja zezwala na zamontowanie aż 3 dodatkowych wentylatorów.

Cenną funkcją jest dodatkowo możliwość regulowania mocy wentylatorów przy pomocy specjalnego regulatora na górnym panelu z przodu. W dodatku w zestawie odszukamy 2 filtry przeciwkurzowe.CHŁODZENIEMaksymalna wysokość zamontowania chłodzenia procesora w przypadku Titan 660 PLUS to 160 mm.

w dodatku obudowa jest dostosowana do zamontowania chłodzenia wodnego do 240 mm.ZASILACZ MONTOWANY NA DOLEDolna część pokrywy została zaprojektowana tak, żeby zapewnić dość miejsca na zasilacz (standard ATX pS2), a także płyty główne.

Titan 660 PLUS jest kompatybilny z ATX, Micro-ATX i Mini-ITX.PRZESTRZEŃ DO ORGANIZACJI PODZESPOŁÓWW głównej komorze obudowy znajdziemy przestrzeń do wygodnego zamontowania i rozmieszczenia poszczególnych podzespołów.

pokrywa posiada zatoki do dysków 2x 5.25", 2x 3,5" i 2x 2,5" oraz możliwość instalacji karty graficznej o długości do 380 mm. Ponadto w tylnej części wynajdziemy przestrzeń dostosowaną do organizacji kabli i aż 7 gniazd rozszerzeń.komfortowE ZARZĄDZANIEKażdy gracz ceni sobie przystępny i komfortowy dostęp to miejsc takich jak porty USB czy jack.

W obudowach Genesis wszystkie porty zlokalizowano w przedniej części konstrukcji. W Titan 660 PLUS odnajdziemy port USB 3.0, dwa porty USB 2.0 oraz HD audio, a także wspomniane wcześniej dwa regulatory obrotów wentylatorów.GAMINGOWY DESIGNDzięki zaimplementowaniu czarnej, malowanej proszkowo obudowa nabiera optymalnego charakteru i ładnie przedstawia się na biurku każdego gamera.

na dodatek Titan 660 PLUS został zaopatrzony w akrylowe okno, które nadaje mu charakteru i pozwala graczowi pokazać światu, co znajduje się wewnątrz jego komputera.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.