Menu

Pamięć GOODRAM UPO3 64GB Srebrny

Cechy produktu

  • Producent GOODRAM 

Opis

odporność dla intensywnych W pamięci GOODRAM UPO3 wykorzystano technologię COB (Chip on board) – krzemowe rdzenie układów pamięci oraz kontroler zostały zamontowane na wspólnym obwodzie drukowanym po czym cały układ został zalany specjalną żywicą.

dzięki czemu, oprócz niewielkich wymiarów i wagi, pamięć zyskała dopełniającą, ważną zaletę: jest wstrząsoodporna, zapewniając jeszcze pokaźniejszy komfort użytkowania. Sprawia to, że pendrive ten dedykowany jest zwykle osobom aktywnym szanującym poręczne walory nośników pamięci.

*obraz do celów poglądowych Maksymalna objętość, niepokaźny wymiar obudowa GOODRAM UPO3 mierzy około 2 cm, a mimo to, dzięki zaimplementowaniu innowacyjnych technologii, pamięć jest w stanie pomieścić choćby 64 GB informacji!

mały rozmiar umożliwia komfortowe przenoszenie informacji i przechowywanie nośnika. Przykładowo można nosić go przy kluczach albo na stałe wpiąć do notebooka czy radia w samochodzie. Zaprojektowany z myślą o urządzeniach mobilnych GOODRAM UPO3 jest wspaniały do użytkowania w postępowych ultrabookach – jego minimalny wymiar sprawia, iż po włożeniu do portu USB UPO3 jest praktycznie niewidoczny: nie przeszkadza i nie trzeba go każdorazowo wydobywać z urządzenia.

Wysokie cechy pracy pamięci zadowolą nawet wymagających użytkowników. Wysoka wydajność dzięki USB 3.0 GOODRAM UPO3 zaopatrzony pozostał w innowacyjny interfejs USB 3.0, co pozwoliło na wielkie zwiększenie szybkości pracy w porównaniu do poprzednich rozwiązań.

Dzięki transferowi sięgającemu choćby do 60 MB/s zyskujesz na czasie. Możesz zrobić widocznie więcej, bez zbędnego czekania na skopiowanie się plików. Z pamięci możesz korzystać równocześnie w urządzeniach zaopatrzonych w port USB 3.0, jak i w tych wyekwipowanych w starsze wersje złącza USB.

GOODRAM UPO3 jest kompatybilny wstecznie ze standardem USB 2.0, ale jedynie urządzenie obsługujące USB 3.0 pozwoli w pełni radować się szybkimi transferami. Za każdym razem przy Tobie Przemyślana konstrukcja pamięci GOODRAM UPO3 sprawia, że pendrive ten doskonale stanie na wysokości zadania jako breloczek do kluczy, specjalnie wyprofilowane oczko pozwali także na łatwe przymocowanie do smyczy.

dzięki temu ekspresowo podzielisz się z bliskimi zdjęciami, ulubionymi filmami czy muzyką, a ważne dokumenty czy prezentacje możesz posiadać za każdym razem przy sobie. Wieczysta gwarancja W GOODRAM UPO3 używane są wyłącznie najkorzystniejsze komponenty, a podczas całego procesu produkcji pamięć przechodzi poprzez wieloetapowe testy i rygorystyczną kontrolę jakości.

dzięki czemu UPO3, podobnie jak inne produkty marki GOODRAM, objęty został wieczystą gwarancją producenta. Zwiększona niepodatność dzięki metalowej obudowie Metalowa, mocna pokrywa GOODRAM UPO3 eksponuje się oryginalnym i nieprzemijalnym wzornictwem oraz zagwarantuje pokaźniejszą niepodatność na uszkodzenia i chroni zapisane na nośniku informacje.

Brak zatyczki sprawia, że będziesz mógł radować się wyglądem i funkcjonalnością pamię...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.