Menu

Pamięć SAMSUNG Fit Plus 32GB (MUF-32AB/EU)

Opis

Wodoodporny Wstrząsoodporny oporny na pole magnetyczne odporny na temperaturę niepodatny na promieniowanie RTG Podłącz i korzystaj Zaprojektowany tak abyś po podłączeniu pozostawił Fit Plus w urządzeniu.

Rozbuduj pamięć urządzenia dzięki kompaktowemu, płynnemu i dyskretnemu FIT Plus. Wyśmienicie pasuje do wielu sprzętów tj. Laptopy, tablety, telewizory, samochodowe systemy audio, konsole do gier. Szeroka przestrzeń w znikomej formie Dodatkowa pamięć w nieprzeciętnie dopasowanym wzornictwie.

Nie martw się o przypadkowe uszkodzenie, pozostaw go w swoim urządzeniu. Wystarczająca objętość na Twoje ulubione utwory, niezastąpione zdjęcia / filmy, ważne dokumenty i pliki osobiste. Przenoś pliki w mgnieniu oka Szybka i komfortowa prędkość odczytu do 300 MB/s* i zgodność z najnowszym standardem USB 3.1 zapewnią Ci więcej czasu na pracę i zabawę, jak na dodatek oglądanie i tworzenie treści.

choćby video ważące 3 GB w 4K UHD prześlesz z FIT Plus na swój PC w zaledwie 10 sekund**. * Do 300 MB/s w przypadku modeli 256/128 GB;do 200 MB/s w przypadku modeli 64/32 GB. ** Min. 10 sekund w przypadku modeli 256/128 GB;min.

14 sekund w sytuacji modeli 64/32 GB (testowane przy kompilacji Asus Z370-G, Intel i7-8700K@3,70 GHz, 8 GB DDR4 i Windows 10 Enterprise 64 bity). Wytrzymały i godny zaufania Niezależnie od tego, gdzie jesteś, pliki pozostają zawsze bezpieczne.

nadzwyczajną ochronę stanowi obudowa wytrzymała na wodę 1, wstrząsy 2, temperaturę 3, magnes 4, a także promienie rentgena 5, a na dodatek wspomoże go 5-letnia ograniczona gwarancja 6. 1. Do 72 godzin w wodzie morskiej.

2. Przyspieszenie grawitacyjne do wartości 1500. 3. Wytrzymuje temperaturę operacyjną w zakresie od -25°C do 85°C i nieoperacyjną w zakresie od -40°C do 85°C. 4. Do 15 000 gausów (wartość równa rezonansowi magnetycznemu).

5. Do 50 rentgenów (wartość równa rentgenom lotniskowym). 6. Samsung nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek uszkodzenie i/albo utratę danych ani wydatki poniesione w związku z odzyskiwaniem informacji z USB.

Szczegółowe informacje na temat gwarancji znajdują się na stronie: www.samsung.com/support....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.