Menu

Paski LED SILENTIUMPC Aurora Stripes ARGB SPC247

Cechy produktu

  • Producent SILENTIUMPC 

Opis

zestaw Aurora Stripes ARGB to jeden z składników, które pozwolą Ci zbudować niebanalnie wyglądający komputer dla gracza. Niezależnie czy chcesz migającą i zmieniającą się w czasie rewię odcieni np. Z wynikiem tęczy czy może stonowane i jednobarwne podświetlenie, Aurora Stripes ARGB spełni Twoje kryteria i pozwoli na stworzenie niepowtarzalnego charakteru PC.

Możesz również je sparować z innymi urządzeniami ARGB, jak np. Wentylatorami SilentiumPC Stella HP ARGB czy zestawami chłodzenia procesora wyposażonymi w podświetlenie ARGB, np. Fortis 3 Evo ARGB lub Navis Evo ARGB.Dwa paski ARGB w zestawieDługie na 30 cm dwa paski Aurora Stripes ARGB składają się z 18 punktów świetlnych LED każdy, co umożliwia podświetlenie komputerów zamontowanych choćby w większych obudowach.

Użytkownik może wybrać kolor i efekt świecenia, tak by finalny wygląd najistotniej odpowiadał jego preferencjom. Adresowalne podświetlenie (ARGB) oznacza, iż każdy punkt świetlny traktowany jest niezależnie i możliwe jest definiowanie koloru dla każdego z osobna.Adresowalne podświetlenie ARGBAurora Stripes ARGB są kompatybilne z 3-pinowymi systemami ARGB 5V, które są powszechne na progresywnych płytach głównych.

Kompatybilne rozwiązania to: Asus Aura Sync (3-pin ARGB), ASRock Polychrome Sync (3-pin ARGB), Gigabyte RGB Fusion 2.0 (3-pin), MSI Mystic Light (3-pin ARGB). Osiągalne jest także podłączenie pasków Aurora do zewnętrznych kontrolerów, jak np.

SilentiumPC Aurora Sync Evo PWM ARGB albo Nano-Reset ARGB np. W obudowach z rodziny Armis albo Astrum w wersjach ARGB.sporo urządzeń do jednego złączaDzięki temu, że każdy pasek zaopatrzony jest w rozdzielacz na końcu 65-centymetrowego przewodu osiągalne jest podłączenie wielu maszyn ARGB do jednego gniazda w płycie głównej albo kontrolerze i sterowanie wszystkimi podpiętymi urządzeniami równocześnie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.