Menu

Paski LED SILENTIUMPC Aurora Stripes RGB SPC246

Cechy produktu

  • Producent SILENTIUMPC 

Opis

Długie na 30 cm dwa paski Aurora Stripes RGB składają się z 18 punktów świetlnych LED każdy, co zezwala na podświetlenie komputerów zamontowanych choćby w pokaźniejszych obudowach. Użytkownik może wybrać kolor i efekt świecenia, tak aby finalny wygląd najistotniej odpowiadał jego preferencjom.Korzyści: Kompatybilność z RGB 4-pin - Aurora Stripes RGB są kompatybilne z 4-pinowymi systemami RGB 12V, które są powszechne na postępowych płytach głównych.

Kompatybilne rozwiązania to: Asus Aura (4-pin RGB), ASRock Polychrome Sync (4-pin RGB), EVGA RGB Header (4-pin RGB), MSI Mystic Light (4-pin RGB), Gigabyte RGB Fusion 2.0 (4-pin RGB). Osiągalne jest także podłączenie pasków Aurora do zewnętrznych kontrolerów, jak np.

SilentiumPC Aurora Sync, Aurora Sync Pro lub Nano RGB np. W obudowach z rodziny Armis RGB. Niemało maszyn do jednego złącza- dzięki czemu, iż każdy pasek zaopatrzony jest w rozdzielacz na końcu 65-centymetrowego przewodu osiągalne jest podłączenie wielu sprzętów RGB do jednego gniazda w płycie głównej lub kontrolerze i sterowanie wszystkimi podpiętymi urządzeniami jednocześnie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.