Menu

Rejestrator obrazu AVERMEDIA GL310 LGP Lite

Opis

Rejestrator obrazu jest wyekwipowany w interfejs USB, co zezwala na łatwą współpracę równocześnie ze stacjonarnymi komputerami PC, jak i z laptopami. Dzięki wsparciu szerokiej gamy rozdzielczości i wyjściom HDMI, urządzenie umożliwia łatwą łączność z wieloma platformami do gier i łatwe nagrywanie, czy strumieniowanie materiałów z Xbox One/ 360, PlayStation 4, Wii U czy nawet PC.

Urządzenie rozszerza frajdę z bycia graczem. Za pomocą rejestratora możesz nagrać swoją grę, udostępniać ją, dodać komentarz głosowy w celu pokazania umiejętności, a nawet zorganizować LAN Party streamowane w sieci.

Dzięki nowoczesnej kompresji sprzętowej H.264 rejestrator samodzielnie odpowiada za przetwarzanie filmów w jakości HD, zapobiegając tym samym przeciążeniu CPU. Kompresja gwarantuje także płynną rozgrywkę, nawet podczas nagrywania czy strumieniowania....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.