Menu

Rejestrator obrazu ELGATO Cam Link 4K DARMOWY TRANSPORT

Cechy produktu

  • Producent ELGATO 

Opis

Chcesz, żeby Twoje treści wizualne były bardziej wciągające? Dzięki Cam Link 4K po prostu podłącz lustrzankę cyfrową, kamerę lub kamerę sportową do komputera PC lub Mac. W połączeniu z rejestratorem obrazu Cam Link 4K twoja kamera zamieni się w kamerę internetową we wszelkich twoich ulubionych aplikacjach.

genialna jakość przy 1080p60 lub nawet 4K przy 30 klatkach na sekundę gwarantuje mistrzowski streaming. Technika wyjątkowo niskiego opóźnienia pozwala ekspresowo rozpocząć pracę na ulubionej platformie. Pożegnaj się z maksymalnym wykorzystaniem karty pamięci w trakcie fotografowania.

lub, co gorsza, odkrywanie tandetnych ujęć w trakcie edycji. Podczas nagrywania za pomocą Cam Link 4K cała zawartość jest przechowywana bezpośrednio na dysku twardym. Pełnoekranowe dane zwrotne w czasie rzeczywistym pozwalają na dopracowanie scen na miejscu.

teraz nie ma się co powstrzymywać. Granie w gry, rozpakowywanie gadżetów, miksowanie rytmów - niezależnie od tego, co zamierzasz pokazać widzą - Cam Link 4K umożliwi transmisję na żywo, wystarczy podłączyć aparat i rozpocząć pokaz....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.