Menu

Replikator portów UNITEK Y-3704

Opis

Replikator portów Y-3704 do notebooka, dzięki swojej konstrukcji unosi ergonomię stosowania i pełni funkcję podstawki chłodzącej, co sprzyja łatwiejszej cyrkulacji powietrza pod laptopem. Urządzenie łączone jest z notebookiem za pomocą przewodu USB3.0, dzięki temu można z niego korzystać praktycznie we wszelkich modelach laptopów.

Replikator stanowczo rozbudowuje liczba przystępnych portów w laptopie, poprzez co nadaje się świetnie do wszelkich notebooków kolekcji slim takich jak ultrabooki, które nie posiadają standardowych portów ze względu na swoją budowę.

Oczywiście Y-3704 można używać z komputerem stacjonarnym jako stacji dokującej dla sprzętów peryferyjnych (np. Dyski zewnętrzne USB, projektor czy monitor), organizując przestrzeń biurka w wygodniejszy i bardziej uporządkowany sposób.

W zestawie znajduje się w dodatku podstawka, która pozwala na ustawienie urządzenia pionowo. Urządzeni ma następujące złącza stacji dokującej: 1x port RJ45 1Gbps, 1x port HDMI 1.4, 2x Audio miniJack mikrofon / Głośnik 3.5mm Stereo 2.1ch, 1x port VGA, 2x port USB 3.0 rodzaj-A, złącze zasilania DC 5V, port USB 3.0 typ-B do komunikacji z komputerem....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.