Menu

Replikator portów UNITEK Y-3708

Cechy produktu

  • Producent UNITEK 

Opis

Unitek Y-3708 replikator portów to All to uniwersalna stacja dokująca zmieniająca podłączony ultrabook w pełni praktyczny komputer rodzaju desktop, do którego możemy podłączyć wszystkiego typu peryferia.Do portów USB możemy podłączyć np.

klawiaturę i myszkę - zapewne pisanie jak i sterowanie aplikacjami graficznymi będzie w ten sposób bardziej wygodne. Do portu RJ-45 możemy podpiąć przewodowy Internet, którego połączenie będzie szczególnie szybkie....

i jednostajne. Do portu HDMI w technologii 1.4 obsługującej rozdzielczości do 4 K, możemy podpiąć zewnętrzny monitor, który będzie działał w trybie rozszerzania naszego ekranu. Praca z wieloma otwartymi oknami będzie wówczas pokaźnie łatwiejsza i szybsza.Replikator jest także zaopatrzony w czytnik kart pamięci SD - nie będziemy musieli kupować kolejnego czytnika.Port USB typC zezwala na podłączenie oryginalnego zasilacza i zasilanie utrabooka z wykorzystaniem funkcji PowerDelivery, czyli jednoczesne ładowanie i korzystanie z maszyn peryferyjnych.

Do replikatora portów w celu pełnego użycia możliwości wszelkich podłączonych urządzeń peryferyjnych dodano zasilacz. W ten sposób unikamy także niepotrzebnego obciążenia baterii ultrabooka.Replikator portów zaprojektowano z trosceą o ergonomie pracy.

Profilowana adhezyjna powierzchnia unosi tył ultrabooka do pozycji zapewniającej większą ergonomie pracy a specjalna prowadnica powoduje, iż przewody podłączonych sprzętów peryferyjnych ułożone są na biurku w porządku i nie zaburzają przestrzeni pracy.

Kiedy nie korzystamy z replikatora możemy go złożyć, chowając kabel w specjalnym rowku. Replikator Uniteka świetnie prezentuje się z nowym Macbookiem, lecz można go zastosować do wszelkich ultrabooków wyposażonych w port USB TypC.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.