Menu

Replikator portów UNITEK Y-3708

Cechy produktu

  • Producent UNITEK 

Opis

Replikator portów UNITEK Y-3708 Unitek Y-3708 replikator portów to All - to uniwersalna stacja dokująca zmieniająca podłączony ultrabook w pełni praktyczny komputer rodzaju desktop, do którego możemy podłączyć wszystkiego typu peryferia.

potrzebne wyposażenie nowego Macbooka, którego wyekwipowano wyłącznie w jedno wejście USB TypC. Przychodzisz do domu lub biura stawiasz ultrabooka i jednym podłączeniem korzystasz z: -portów USB 3.0, do których można podłączyć np.

klawiaturę, myszkę i inne peryferia. -portu Gigabit Ethernet (RJ-45) który gwarantuje szybkie i jednostajne połączenie z Internetem. -portu HDMI w technologii 1.4 obsługującej rozdzielczości do 4 K. Praca na dodatkowym monitorze z wieloma otwartymi oknami będzie istotnie łatwiejsza i szybsza.

-czytnik kart pamięci SD 4.0. Port USB typC zezwala na podłączenie oryginalnego zasilacza i zasilanie utrabooka z wykorzystaniem funkcji PowerDelivery, czyli jednoczesne ładowanie i korzystanie z urządzeń peryferyjnych.

Replikator portów zaprojektowano z dbałością o ergonomie pracy. Profilowana adhezyjna powierzchnia podwyższa tył ultrabooka do pozycji gwarantującej pokaźniejszą ergonomie pracy a specjalna prowadnica powoduje, że przewody podłączonych maszyn peryferyjnych ułożone są na biurku w porządku i nie zaburzają przestrzeni pracy.

Kiedy nie korzystamy z replikatora możemy go złożyć uprzednio chowając przewód w specjalnym wgłębieniu. Replikator Uniteka świetnie demonstruje się z nowym Macbookiem, ale można go użyć do wszelkich ultrabooków zaopatrzonych w port USB TypC....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.