Menu

Robot Edukacyjny PHOTON wersja domowa 159684

Cechy produktu

  • Producent PHOTON 

Opis

Photon jest robotem, który rozwija się razem z dzieckiem. Oznacza to, iż jego umiejętności są ściśle powiązane z tym czego nauczyło się dziecko. Dzieci uwielbiają się uczyć poprzez doświadczenia i eksperymenty.

dzięki czemu rozwijają umiejętność logicznego myślenia, która jest kluczem do sukcesu w ich dorosłym życiu.Korzyści:Uczy logicznego myślenia, nowych technologii, podstaw programowania, prędkiego podejmowania decyzji, rozwijania pamięci.przez specjalnie zaprojektowaną aplikację mobilną na tablety i smartphony dzieci pomagają nauczyć mu się wszelkiego od podstaw – kierunków, barw czy choćby reagowania na bodźce i interakcję z otoczeniem.wyekwipowany w szereg czujników, co daje świeże możliwości i zagwarantuje interakcję z otoczeniemWytrzymały i wyprodukowany z bezpiecznych materiałówRobot, który rozwija się z dzieckiemPo wyjęciu Photona z pudełka, robot nie potrafi nic.

Dzięki specjalnie zaprojektowanej aplikacji na tablety i smartfony, dziecko pomaga nauczyć mu się wszelkiego od podstaw – kierunków, odcieni czy choćby reagowania na bodźce i interakcję z otoczeniem. Oznacza to, iż jego umiejętności są ściśle powiązane z tym czego nauczyło się dziecko.ciekawa historiaSkąd wziął się Photon? Wszystkiemu winna katastrofa rakiety Photona, w której stracił on swoje umiejętności.

Od tego momentu dzieci towarzyszą mu w pełnej perypetii podróży. Radząc sobie z wieloma wyzwaniami, nauczą się podstaw programowania, a robot nauczy się na nowo korzystać ze swych zmysłów. W tej zabawie słowo “nauka” nie istnieje, a jednak… dzieci uczą się w pełni nowych dla nich umiejętności.Pierwsze kroki w świecie nowych techniceMisją Photona jest pomoc ziemskim dzieciom w stawianiu ich pierwszych kroków w świecie nowych technologii.

W dziecinnie prosty sposób uczy podstaw programowania, zasad działania sensorów czy algorytmiki. Każdy składnik Photona - jego umiejętności, obsługa czy historia - był opracowany przy ścisłej współpracy dzieci z zespołem psychologów Uniwersytetu SWPS.

Robot został zaprojektowany wspólnie z dziećmi, dzięki czemu jest w stanie stymulować ich rozwój w najbardziej adekwatny sposób.instynktowne sposoby programowaniaPrzez 2 lata badań i testów opracowano 4 sposoby programowania robota, które zostały zaimplementowane w aplikacji mobilnej oraz dobrane do najróżniejszych umiejętności dzieci w wieku 5-12 lat.

Wszystkie zostały opracowane razem z dziećmi. Dzięki czemu Photon jest odpowiedni dla każdego dziecka.Bezpieczeństwo i wytrzymałośćPrace nad konstrukcją robota odbywały się przy ścisłym udziale ponad 3000 dzieci, których zadaniem było udowodnić, iż mogą go zniszczyć.

Na podstawie tych doświadczeń stworzono konstrukcję niezwykle odporną na uderzenia i upadki. Do obudowy użyto wyjątkowo wytrzymałego poliwęglanu, a czułki robota wytwarzane są z materiału EARSTAR, z którego wykonuje się m.in.

obudowy smoczków dla dzieci.małe oczekiwania sprzętowe:Urządzenie mobilne z system Android lub iOS (aplikacja przenośna Photon Robot do pobrania gratisowo z AppStore bądź Google Play), Bluetooth 4.0 (albo wyższa wersja)pakiet zawiera:Robot Photon, zestaw naklejek do personalizacji robota, przewód microUSB do ładowania robota, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna (24 miesiące) oraz dostęp do aplikacji asygnowanej do nauki indywidualnej.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.