Menu

Samsung Dysk Portable T7 1TB USB3.2 GEN.2 czerwony

Cechy produktu

  • Producent Samsung 

Opis

Kopia zapasowa informacjiPięknie lekki, mały i poręczny: dzięki przenośnemu dyskowi SSD T7 możesz w nim grać bezpiecznie. Nawet pokaźne pliki są przesyłane imponująco szybko i są należycie chronione poprzez długi czas.

Niezależnie od tego, czy profesjonalnie czy prywatnie, T7 proponuje bezawaryjne działanie do codziennego wykorzystania. Super szybki transfer danychDzięki T7 możesz przesyłać ogromne ilości danych w ciągu kilku sekund dzięki USB 3.2 drugiej generacji.

Dzięki zaimplementowanej technologii PCIe NVMe możliwe są sekwencyjne prędkości przesyłania do 1050 MB / s odczytu i do 1000 MB / s zapisu. T7 jest zatem prawie dwa razy szybszy aniżeli poprzedni model T5. Konkretna ochrona przed utratą informacjiT7 to tak zwany dysk SSD i nie ma w nim żadnych ruchomych części.

Dzięki solidnej metalowej obudowie informacje mogą wytrzymać upadek z wysokości do dwóch metrów bez uszkodzenia.dodatkowo dostęp można zabezpieczyć hasłem opartym na 256-bitowym szyfrowaniu sprzętowym AES. Plus w bezpieczeństwie, do którego przyczynia się też trzyletnia gwarancja producenta od Samsunga.

automatycznie chroniony przed przegrzaniemPrawie nie masz problemów z zbyt wysokimi temperaturami pracy. T7 jest oparte w pełni na enkapsulowanych materiałach o przemianie fazowej (ePCM) i technice dynamicznej osłony cieplnej do zarządzania temperaturą.

zapewnia to, że T7 nie staje się niekomfortowo gorący i utrzymuje trafną temperaturę roboczą nawet podczas intensywnego wykorzystywania. Proste: zarządzaj hasłem i aktualizacjamiPrzenośny dysk SSD T7 jest dostarczany z oprogramowaniem do zarządzania dla komputerów PC i Mac, które pomaga skonfigurować hasło i zapewnia najnowsze aktualizacje.

9 Możesz także zainstalować powiązaną aplikację przenośną na smartfony i tablety z systemem Android.Model: MU-PC1T0R/WW Pozostałe właściwości:...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.