Menu

Samsung Dysk Portable T7 500GB USB 3.2 Gen.2 czerwony

Cechy produktu

  • Producent Samsung 

Opis

Kopia zapasowa danychPięknie lekki, niepokaźny i ergonomiczny: dzięki mobilnemu dyskowi SSD T7 możesz w nim grać bezpiecznie. Nawet spore pliki są przesyłane imponująco prędko i są poprawnie chronione poprzez długi czas.

Niezależnie od tego, czy profesjonalnie czy prywatnie, T7 oferuje bezawaryjne działanie do codziennego użytkowania. Super szybki transfer informacjiDzięki T7 możesz przesyłać ogromne ilości informacji w ciągu kilku sekund dzięki USB 3.2 drugiej generacji.

Dzięki zaimplementowanej technice PCIe NVMe możliwe są sekwencyjne szybkości przesyłania do 1050 M /s odczytu i do 1000 MB/s zapisu. T7 jest zatem prawie dwa razy szybszy niż poprzedni model T5. Mocna ochrona przed utratą informacjiT7 to tak zwany dysk SSD i nie ma w nim żadnych ruchomych części.

Dzięki solidnej metalowej obudowie informacje mogą wytrzymać upadek z wysokości do dwóch metrów bez uszkodzenia.ponadto dostęp można zabezpieczyć hasłem opartym na 256-bitowym szyfrowaniu sprzętowym AES. Plus w bezpieczeństwie, do którego przyczynia się w dodatku trzyletnia gwarancja producenta od Samsunga.

automatycznie chroniony przed przegrzaniemPrawie nie masz problemów z zbyt wysokimi temperaturami pracy. T7 opiera się całkowicie na enkapsulowanych materiałach o przemianie fazowej (ePCM) i technologii dynamicznej osłony cieplnej do zarządzania temperaturą.

zagwarantuje to, iż T7 nie staje się niekomfortowo gorący i utrzymuje stosowną temperaturę roboczą nawet podczas intensywnego używania. Błyskotliwe i małe i wszędzieWaży prawie nic i mieści się w każdej kieszeni: T7 przekonuje stabilną obudową z lekkiego metalu.

Został uformowany z jednego kawałka aluminium i ma wielkość karty kredytowej. Dzięki wadze piór wynoszącej 58 g T7 leży komfortowo w rąk i może Ci towarzyszyć w dowolnym miejscu. Proste: zarządzaj hasłem i aktualizacjamiPrzenośny dysk SSD T7 jest dostarczany z oprogramowaniem do zarządzania dla komputerów PC i Mac, które pomaga skonfigurować hasło i gwarantuje najnowsze aktualizacje.

9 Możesz także zainstalować powiązaną aplikację mobilną na smartfony i tablety z systemem Android.Model: MU-PC500R/WW Pozostałe atrybuty:...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.