Menu

Serwer druku TP-LINK TL-PS110U

Cechy produktu

  • Producent TP-LINK 

Opis

Serwery druku TP-LINK są kompatybilne z większością drukarek przystępnych na rynku. Marka TP-LINK stara się zapewnić zgodność maszyn z pojawiającymi się nowymi modelami drukarek. TL-PS110U umożliwia korzystanie z drukarki sieciowej bez konieczności podłączania do niej komputera.

Aby mieć dostęp do drukarki z każdego komputera sieci LAN starczy podłączyć urządzenie TL-PS110U do drukarki poprzez port USB, a następnie podłączyć serwer druku do sieci LAN. Serwery druku TP-LINK mogą działać pod większością systemów operacyjnych, tj.

Windows, Netware, Unix/Linux i Mac. Wspierają w dodatku dużą liczbę protokołów sieciowych (TCP/IP, IPX/SPX, NetBEUI, Apple Talk, LPR, IPP/SMB, RAW TCP) gwarantując duże wykorzystanie maszyn. Serwery druku TP-LINK wyposażone są w szybkie mikroprocesory i porty USB 2.0 zapewniające sprawną i niezwykle szybką realizację zadań wydruku.

znikoma, stylowa pokrywa; możliwość umieszczenia niemal w każdym miejscu....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.