Menu

SilentiumPC Chłodzenie procesora Fera 3 RGB HE1224

Cechy produktu

  • Producent SilentiumPC 

Opis

Fera 3 RGB HE1224

SilentiumPC Fera 3 RGB HE1224 to wzbogacona o progresywny system podświetlenia nowa wersja tego istotnie lubianego zestawu chłodzenia procesora. Jest to interesująca propozycja dla tych, którym zależy na nietuzinkowym i zindywidualizowanym wyglądzie swojego PC bez rezygnacji z wysokiej w tym segmencie wydajności. Bardzo, że Fera 3 RGB ma nie tylko podświetlony wentylator, lecz także top. Nowy komplet chłodzenia jest w pełni kompatybilny z większością płyt głównych oferujących złącze RGB, a także z obudowami SilentiumPC z kolekcji Armis TG RGB.

progresywne podświetlenie LED RGB umożliwia w pełni jednostkowe dopasowanie koloru i stylu do pragnień użytkownika. Sterować bowiem można nie tylko aspektami wizualnymi wentylatora, lecz także specjalnie stworzonego topu, w którym zatopionych został zespół LED-ów RGB. Użytkownik może wybrać jeden z 16 milionów barw i aż 6 trybów podświetlenia występujących w przeróżnych kompilacjach: od stałego oświetlenia na konkretny kolor, poprzez tryby powolnej, stopniowej zmiany koloru czy też spokojnego oddychania, aż po zadziorny stroboskop.

Fera 3 RGB korzysta z nowego, podświetlonego wentylatora Sigma HP RGB 120 mm, którego szybkość maksymalna wynosząca 1600 obr./min zapewnia porównywalne osiągi do zaprojektowanego dla Fery 3 wentylatora Sigma Pro 120 mm PWM.

SilentiumPC Fera 3 RGB jest wyposażona w dwa przewody osobne dla wentylatora i topu które można związać za pomocą załączonego adaptera. Sterować podświetlenie można na trzy sposoby: bezpośrednio przez dołączony kontroler Nano RGB, podłączając do kompatybilnej płyty głównej, jak dodatkowo synchronizując z nowoczesnym kontrolerem w obudowach SilentiumPC z serii Armis TG RGB. Dołączony, manualny kontroler Nano RGB pozwala na wykorzystanie wszystkich walorów wizualnych coolera Fera 3 RGB nawet wtedy jeśli użytkownik nie ma kompatybilnej płyty głównej czy pokrywy.

możliwa jest także synchronizacja z płytami głównymi wyekwipowanymi w 4-pinowe złącze RGB. Są to systemy: Asus Aura, ASRock RGB LED, EVGA RGB, MSI Mystic Light jak także 4-pinowe wyprowadzenia w płytach głównych Gigabyte z funkcją Fusion RGB. Starczy końcówkę przewodu RGB zestawu chłodzenia Fera 3 RGB wpiąć w stosowne złącze płyty głównej, a jej oprogramowanie wykryje nowe urządzenie LED.

Nie lada gratką jest możliwość pełnej synchronizacji coolera Fera 3 RGB z obudowami SilentiumPC z linii Armis TG RGB. Dzięki temu realne jest zgranie podświetlenia zestawu chłodzenia CPU z paskami LED czy dodatkowymi wentylatorami LED RGB podłączonymi do innowacyjnego kontrolera obudowy. Armisy TG RGB mogą też być podłączone do złącza RGB kompatybilnych płyt głównych wymienione wcześniej systemy aby w ten sposób zarządzać oświetleniem całego komputera z poziomu oprogramowania płyty głównej.

pakiet chłodzenia SilentiumPC Fera 3 RGB seryjnie zaopatrzona jest w komplet zapinek dla wszelkich najpopularniejszych podstawek procesorów. W sytuacji jednostek AMD są to: AM2/AM2+/AM3/AM3+/AM4 oraz FM2 i FM2+. Kompatybilne gniazda układów Intela: LGA775/LGA115x/LGA1366/LGA2011/LGA2011 v3/LGA2066.


Pozostałe cechy
progresywne podświetlenie LED RGB: wentylator i top skuteczny wentylator Sigma HP RGB 120 mm Tylko 146 mm wysokości - pasuje do wąskich obudów Kompatybilność systemu podświetlenia z obudowami SilentiumPC Armis TG RGB Współpraca z systemami: Asus Aura, ASRock RGB LED, EVGA RGB, MSI Mystic Light, a także płytami głównymi Gigabyte Fusion RGB z 4-pinowymi wyprowadzeniami Kontroler Nano RGB dla obsługi podświetlenia w pozostałych systemach Wysoka sprawność w segmencie dzięki nowo zaprojektowanemu wentylatorami 120 mm LED RGB

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.