Menu

Silentiumpc regnum rg4t tempered glass pure black

Cechy produktu

  • Producent Silentiumpc 

Opis

obudowa SilentiumPC Regnum RG4T Pure Black to sugestia dla użytkowników, którzy na równi cenią sobie niebanalny wygląd, funkcjonalność, a także doskonały poziom wentylacji. Zagwarantuje to innowacyjna, dwukomorowa budowa wnętrza, o zoptymalizowanym przepływie powietrza oraz seryjnie zamontowane trzy wentylatory sterowane przy pomocy regulatora obrotów.

W standardzie są również: czytnik kart pamięci SD/microSD, jak też wyprowadzenia na dwa porty USB 3.0 z przodu pokrywy i złącza audio. Wyróżnikiem obudowy jest panel boczny wyprodukowany ze szkła hartowanego.Regnum RG4T to pokrywa o bardzo obfitych możliwościach aranżacji części w środku.

Pomieści wysokie zestawy chłodzenia procesora (do 159 mm), długie karty graficzne (do 380 mm), a także zestawy chłodzenia cieczą, które mogą być zamontowane z przodu obudowy (120/240/260 mm) lub podwieszone pod jej topem (120/240 mm).

W dolnej komorze znajdują się koszyki wraz z plastikowymi, wytłumiającymi wibracje szynami na dwa dyski twarde 3,5". Nośniki SSD 2,5" albo dyski twarde tej wielkości (maksymalnie 4 sztuki) mogą być zamontowane w górnej części obudowy, także z możliwością ich niebanalnej prezentacji.

Użytkownicy mający napęd optyczny bądź inne urządzenie 5,25" (maksymalnie dwie sztuki) wciąż mogą je zamontować w RG4T.Wysoką efektywność wentylacji części zamontowanych w obudowie Regnum RG4T gwarantują liczne otwory – wyekwipowane w filtry przeciwkurzowe – a także pakiet trzech cichych wentylatorów 120 mm.

Dwa z nich umieszczone są z przodu, jeden zainstalowano z tyłu. Opcjonalnie, użytkownik może zdecydować się na montaż dwóch dodatkowych, wydobywających powietrze znad procesora i trzeciego z przodu (pod warunkiem, iż wszystkie z przodu będą miały średnicę 120 mm i żaden napęd 5,25" nie będzie zamontowany).

Z przodu, a także na topie zmieszczą się wentylatory o średnicy 140 mm (maksymalnie 4 o takiej średnicy). Wszystkie mogą być sterowane przy pomocy kontrolera obrotów, który ma trzy tryby działania: maksymalny (12V), niski (5V), a także wyłączony.

Dzięki konstrukcji dwukomorowej, zasilacz ma niezależny obieg powietrza. Zasysa chłodne powietrze, poprzez filtr przeciwkurzowy, od spodu obudowy i wyrzuca ogrzane z tyłu. SilentiumPC Regnum RG4T Pure Black Tempered Glass wyekwipowany jest w panel boczny całkowicie tworzony z hartowanego szkła.

Dzięki niemu, zamontowane w obudowie podzespoły będą widoczne, bardzo jeśli będą wyposażone w podświetlenie LED. Schludnie zamontowane elementy wraz z niebanalną stylizacją obudowy będą cieszyły oko użytkownika.właściwości produktu:- Struktura udoskonalająca przepływ powietrza i ułatwiająca ukrycie przewodów,- Panel boczny stworzony w pełni z hartowanego szkła,- Montaż zasilacza na spodzie obudowy na piankowych dystansach antywibracyjnych,- Pełny pakiet filtrów przeciwkurzowych (z przodu, na górze oraz pod zasilaczem),- wytworny i postępowy design, czarne wnętrze,- 3 ciche wentylatory 120 mm w standardzie (miejsce na maks.

6. 4 wentylatory mogą mieć średnicę 140 mm),- Regulator obrotów na w sumie 6 wentylatorów, 2 × USB 3.0 z przodu obudowy, wyjścia audio,- Możliwość montażu dwóch chłodnic (z przodu na 2 albo 3 wentylatory 120 mm (chłodnice 120/240/360 mm), na topie na dwa wentylatory 120 mm (chłodnice 120/240 mm)),- Kompatybilna z kartami graficznymi o długości do 380 mm i zestawami chłodzenia procesora do 159 mm,- Beznarzędziowy dostęp do wnętrza pokrywy,- Wentylowane zaślepki PCI, w pakiecie wkręcane zastępcze śledzie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.