Menu

Baseus sterylizator suszarka do butów obuwia rękawic UV biały (ACJY-A02)

Cechy produktu

  • Producent Baseus 

Opis

Baseus sterylizator suszarka do butów obuwia rękawic UV


Chłodna jesień i mroźna zima nie muszą być straszne, kiedy zaszyjesz się wewnątrz swojego domu. Przygotuj się na spadek temperatur, zaopatrując się w sterylizującą suszarkę do butów. Wsuwanie stóp w ciepłe kapcie po powrocie z pracy czy spaceru pozwoli szybko rozgrzać się i zrelaksować w domowych pieleszach.


Specyfikacja:  • materiał: ABS+PC

  • długość kabla: 110cm

  • moc: 12W

  • napięcie wejściowe: 220V

  • waga: 233g

  • wymiary: 180mm x 48mm x 20mm


Jak to działa?


Suszarka to uniwersalny gadżet, który jest kompatybilny z wszystkimi rodzajami butów bez względu na ich krój, styl czy wymiar. Gadżet zapewnia stałą temperaturę grzania i równomierne rozprowadzanie ciepła w środku obuwia. Temperatura utrzymująca się na poziomie 65-68oC pozwala wysuszyć wkładkę bez niszczenia materiału. System grzania PTC zawierający komponent ceramiczny daje wysoką konwersję energii grzewczej, a dobra wydajność termostatu wpływa na szybkie usuwanie wilgoci.


Obsługa urządzenia jest możliwa jedną ręką z pomocą przycisków umieszczonych na panelu. Wybierasz jeden z trzech dostępnych poziomów i uruchamiasz suszarkę. Czas niezbędny na wysuszenie i ogrzanie butów wynosi 4 godziny (w przypadku obuwia po treningu, które trzeba wysterylizować) i od 8 do 12 godzin (w przypadku obuwia domowego, które ma być ciepłe rano po wstaniu z łóżka).


Komfort chodzenia


Zabezpiecz swoje stopy przed chłodem i wilgocią. Wysusz buty przed wyjściem z domu, by czuć się komfortowo choćby w najchłodniejsze dni. Zrób to także po powrocie ze spaceru w po śniegu czy skakaniu po kałużach. Korzystanie z suszarki jest wyszczególnione także w przypadku obuwia domowego, które ma ogrzać stopy o poranku czy wieczorem.


Dla zdrowia i dobrego samopoczucia


Suszarka Baseus nie tylko ogrzewa i suszy buty, ale też zwalcza wilgotne środowisko, które sprzyja rozwojowi bakterii, grzybów czy drobnoustrojów. Walczy przy tym z nieprzyjemnym zapachem. Pozwala Ci generować zaplanowane stylizacje bez oglądania się na pogodę. Kompaktową suszarkę możesz używać w domu, na siłowni, w biurze albo zabierać w podróż.


Bezpieczeństwo


Gadżet posiada szereg zabezpieczeń m.in. Przed przegrzewaniem się i przed ogniem. Powstał z połączenia materiałów ABS + PC o wysokiej gęstości, które wpływają na dostosowywanie temperatury. Dzięki prawidłowej jakości każdego z komponentów — wtyczki, panelu kontrolnego i kabla o długości 1,1 metra – korzystanie z urządzenia jest wygodne i bezpieczne.


CN: Pozostałe
EAN: 6953156213746
Kod Producenta: ACJY-A02
Kolor wiodący: Biały
MOQ: 40
MULT_OQ: 40
rodzaj opakowania: Pudełko

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.