Menu

BBB Cycling Zestaw kluczy dynamometrycznych do rowerów z kluczem sześciokątnym i Torx 2-14 nm BTL-73

Cechy produktu

  • Producent BBB 

Opis

zestaw torque do każdego warsztatu: zestaw TorqueSet kolarstwa BBB to dostosowywany pakiet kluczy dynamometrycznych, który gromadzi wszystkie ważne klucze, które Ci potrzeba do pracy na swoim rowerze posiada: Klucz napędowy 1/4" i siedem rozmaitych końcówek o zakresie od 2-14 nm, klucze sześciokątne 3, 4, 5, 6, 8 i T25 i T30 torx skrupulatnie skalibrowane: Każda nasadka jest indywidualnie skalibrowana przy pomocy komputera i możliwe jest ponowne skalibrowanie narzędzia Kliknij i reguluj: Mechanizm klikający służy do wyznaczonia, kiedy zostanie osiągnięty ustawienie momentu obrotowego Część Twojej jazdy: jazda na rowerze BBB chce być dla każdego rowerzysty.

proponujemy ponad 1500 wyjątkowych produktów rowerowych, które przez lata otrzymały ponad 100 nagród w zakresie produktów i innowacji. Produkty, które są częścią każdej przejażdżki, powodują radość na rowerze i zapewniają, że rowerzyści spędzają więcej czasu na swoich rowerach razem z przyjaciółmi

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.